Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi miatt van ez? Mit lehet...

Mi miatt van ez? Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

Olyan mintha idegbeteg lennél, de nem tudok uralkodni magamon ha ideges vagyok, neki megyek az embereknek, szó szerint közveszélyes vagyok, de mintha azokba a pillanatokba nem is tudnék magamról, ezt nem tudom hogyan leírni, homályosan látok, nem lehet megállítani szinte, és olyan mintha nem én lennék...:(.

Nagyon durva ember lettem, tudom magamról, nem akarom bántani a körülöttem lévő embereket sehogy...

Annyit tudok magamról,hogy mostanában a dolgok körülöttem nem épp a családban, hanem a suliban stresszes, és ott nem tudom levezetni, talán ez a baj... Haza hozom, felgyűlik,gyűlik, és nem tudom ez egyszer kirobban, egy veszekedésnél...

Nincs önuralmam semmi... Hiába futok, sportolok, tesizek mindennap, hétvégén futok, nem tudom...


L.


2014. máj. 25. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is egy ídeje néha annyira felhúzom magam valamin hogy olyanakat mondok és teszek amit végűl nagyon megbánok és idegesít pedig mindig elhatározom hogy legközelebb másképpen viselkedek majd és komolyan sokszor saját magamtól megíjedek hogy hogy tudok ilyen lenni...

Szerintem egy pszihologus lehet hogy tudna tanácsokat adni hogy hogyan kerülheted el hogy ne úgy viselkedj ahogy szeretnél. Persze te is kell akarjad meg minden de mivel én nem ismerlek ezért így nem tudok tanácsokat adni de értékelem hogy észreveszed ha hibázól mert az első lépés ez a változáshoz.

Sok sikertttttttttttt!!! Üdv.

2014. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hektorr7 ***** válasza:
Mindenféleképpen javaslom pszichiáter felkeresését. Ő tud adni neked adekvát segítséget amibe beletartozik az esetleges gyógyszeres terápia is!
2014. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy mit tehetnék tényleg...:| Utálom magam érte, mert féltem magamtól azokat az embereket akiket szeretek. A többi engem nem érdekel, de csak maga a gondolat rémít meg, más nők sírnak azon,hogy megüti őket a barátjuk/férjük..Nálam a helyzet az úgy nézne ki, hogy simán leszúrnám egy konyhakéssel, ha felemelné rám a kezét...

Vagy mert tini vagyok,és lázadok,vagy mert egy idegbeteg...

Veszekedésnél képes vagyok tesómnak (ő idősebb) vágni egy tányérat... Pedig nem voltam soha ilyen idegbeteg...

Lázadok, kamasz vagyok, idegbeteg, de semmi nem nyugtat le, és nem tudom féken tartani magam...

2014. máj. 25. 17:24
 4/7 hektorr7 ***** válasza:

Nagy szükséged lenne egy nyugtatóra. Ilyen szintű agressziónál szerintem már szóba jöhet valami alacsony dózisú antipszichotikum szedése.

Nem ez nem kamaszkor. Ez már nagyon súlyos probléma hogy tányért vágsz a testvéredhez. Az is nagyon durva hogy ha bántana téged valaki olyat tennél mint amit leírtál fent. Olvasd vissza az írásodat és tedd fel magadnak a kérdést hogy ez normális? Melyik épeszű ember tenne ilyet egy kis sérelem miatt?


Nem vagy idegbeteg csak óriási benned az agresszió és nem tudod kontrollálni a dühödet. Gyógyszeres terápiával és szakszerű pszichoterápiával lehetne segíteni neked.

Én félnék tőled, de most őszintén olyan gonosz vagy. És ez nem kamaszkor miatt van hanem valahogy rossz ember lett belőled. Hogy mi miatt azt sajnos nem tudom. De NEM NORMÁLIS gondolatok azok amiket leírtál!!!


Sürgősen keress fel orvost mert a végén még tényleg valami durva dolgot fogsz tenni!!

2014. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Agressziókezelési problémáid vannak, ezen szakember tudna segíteni. (Akár egy pszichológus is.)
2014. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Flash! válasza:

Egy lehetséges verzió az is, hogy nincs is semmi betegséged sem fizikailag sem szellemileg, hanem csak egy agresszív dög vagy és utólagos racionalizálással próbálod csökkenteni a dolgok súlyát, hogy te nem ilyen vagy, csak nem tudsz kontrollálni,merthát te jó ember vagy és a dolgok csak úgy megtörténnek...


Ha beteg vagy ne tedd ki a családod a viselkedésednek,hanem kezeltesd magad.


Ha nem vagy beteg akkor pláne ne tedd ki a családod annak a viselkedésnek amit tanúsítasz.


Menj szakemberhez.

2014. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D Köszi azért, de azt bírom, hogy az utálatos dögöt pont olyanok írják, akik másokon élik ki magukat, és másokat bántalak. Bravoo ;).
2014. jún. 10. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!