Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakit sokszor felidegesít...

Ha valakit sokszor felidegesítenek, az idegbeteggé válhat?

Figyelt kérdés
16/f vagyok aki most az iskolában sok problémán, stresszen megy át, sokszor felidegesítenek. Eléggé tág tűrőképességű vagyok, de észrevettem hogy az utóbbi időben már könnyebben kapom fel a vizet, ha már nem is iskolában vagyok. Pl.: ha valaki , túl sok kérdést tett fel, egyáltalán nem idegesíttet az összesre válaszoltam, most meg már 3 kérdés után már kezdek belefáradni a válaszolásba, és kezd idegesíteni, csak mivel nem akarok bunkó lenni, szépen mindenre válaszolok. Régen ha valamit elhibáztam, nem voltam mérges, előröl kezdtem az egészet, szépen türelmesen, most meg már ha valamit újból kell elkezdenem dühbe gurulok. Ha mérges voltam azt nem lehetett látni rajtam mert mondhatnánk hogy alig voltam, most meg csak azért nem lehet látni mert nagy nehezen tudok uralkodni magamon hogy ne kezdjek el ordítozni meg káromkodni. Nem akarom hogy azért mert az iskolában felidegesítenek, hogy azért idegbeteggé váljak. Ha néhány napig nem lesz semmi olyan amin felidegesítenének, akkor megint az a régi, nyugodt, türelmes, tág tűrésű ember leszek? Vagy ha így folytatják akkor idegbeteg leszek aki minden apróságon felkapja a vizet? (elnézést kérek a hosszú szöveg miatt, és azért is ha valamit nyelvtanilag pontatlanul írtam, mivel nem magyar származású vagyok, ami az egyik oka miért szeretnek felcseszni. Tudom hogy elég hülye ez a kérdés, de tényleg örülnék néhány jó tanácsnak)
2014. máj. 14. 17:37
 1/4 hektorr7 ***** válasza:
te vagy idegbeteg ha felidegesít minden egyes kis apróság, semmiség. A hiba benned van, ajánlom fordulj szakemberhez amíg még nem válsz szociopata személyiségzavarosság
2014. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem nem idegesít fel minden kis apróság, csak félek ha az bekövetkezik
2014. máj. 14. 19:33
 3/4 hektorr7 ***** válasza:
47%

ha félsz akkor szorongsz. Tipikus ilyen életkorban! :) Hiszen még csak kamasz vagy, keresed önmagad az élet értelmét stb.. Hidd el gyorsan túl leszel ezen a néhány éven!


Viszont ha nagyon ideges vagy tudom ajánlani hogy vegyél be valami enyhe nyugtatót. Kérj szüleidtől vagy írass házidokiddal

2014. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tényleg segített!
2014. máj. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!