Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt ez, mással is történt...

Mi volt ez, mással is történt ilyen?

Figyelt kérdés

Ma regtel voltam pszichiátrián depresszió, szorongás, pánik miatt.

Le kellett ülni, várni az orvosra. Nagyon lehangoló hely volt, feszengve éreztem magam, fülledt volt a levegő és büdös is volt. Látam egy öreg nőt aki járkált és hülyeségeket beszélt, ijesztő volt, rám nézett mondott valamit. Utána kezdtem rosszul lenni, először csak kellemetlen feszültséget éreztem, melegem lett, le vettem a kabátomat, izzadni kezdtem, utána mintha egy álomvilágba lennék, elkezdtem szédülni, kóvályogtam, sötétülni kezdett a kép, homályosan láttam, szürke volt minden, nem tudtam hol vagyok, fájt a fejem, izzadt a tarkóm, majdnem összeestem, alig hallotttam, hogy mit mond apám, támaszkodtam a falhoz, utána nagy nehezen el tudtam menni a mosdóba, mondtam hogy pisilnem kell,úgy mentem, hogy szinte nem látok semmit, csak nagyon homályosan és sötéten, leguggoltam a mosdóba, azután jobban lettem, megkönyebbültem, kimentem az ablakhoz levegőzni, jó lett minden, csak sokáig sápadt voltam és fájt a fejem, és izzadt volt mindenem.

Ilyen még nem fordult elő velem, ez lenne egy igazi pánik roham, vagy csak egy egyszerű rosszullét a levegő miatt?


2014. ápr. 22. 22:17
 1/2 A kérdező kommentje:
18/F
2014. ápr. 22. 22:19
 2/2 anonim válasza:
Ez pánikroham volt. Amíg más mentális problémáid is vannak, addig sajnos előfordulhatnak ilyen tünetek stresszes, feszült helyzetekben. Ha a kiváltó ok elmúlik, akkor a rohamok is megszűnnek :)
2014. ápr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!