Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismertek valakit/van itt...

Ismertek valakit/van itt valaki Pécsről, aki magasan funkcionáló autista vagy Asperger-szindrómás?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen oldalon nem mindegy, hogy honnan van az illető? A tesóm magasan funkcionáló rendkívül intelligens Aspie, a saját diagnózisunk szerint. Szólj, ha szóljak neki (nem tudom mire kell neked ez, de ha esetleg segítenie kéne valamiben vagy kérdezni akarsz valamit)
2014. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert ha lenne még valaki a városban, akkor tudnék vele tapasztalatokat cserélni, találkozni, beszélgetni. Lehet, hogy mások is vannak, akik hasonló cipőben járnak és tudnánk egymást segíteni. Ha pécsi, akkor mindenképp szólj neki!
2014. ápr. 16. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

„A tesóm magasan funkcionáló rendkívül intelligens Aspie, a saját diagnózisunk szerint.”


- Milyen az a „saját” diagnózis? És hivatalosan - értsd úgy: szakemberek szerint - mi a helyzet?

2014. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem Pécsen lakok de privit írhatsz
2014. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3, nem volt szakembernél, merthogy - mondom - magasan funkcionál. Kíváncsiságból lehet elküldjük egyszer, de ugye TB pszichológus kevés van, és nagyon sok embernek van szüksége rájuk, magán pszichológus meg drága. Szóval mi úgy gondoljuk, hogy Aspie, mert mutat majd minden tünetet, de nem lehetünk teljesen biztosak benne. Nyilván egy szakember véleményére mi is jobban adnánk.
2014. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!