Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt szünik meg a...

Mennyi idő alatt szünik meg a honvágy? (kollégium)

Figyelt kérdés
Mikor az emberek azt mondják,hogy "könnyű megszokni a kollégiumot,csak az eleje rossz" ott az "eleje" úgy körülbelül milyen időintervallumot jelent?Átlagban?Én hetente haza járok,de de ahelyett,hogy jobb lenne,csak egyre rosszabb.Idén szeptember óta vagyok kolis.
2009. dec. 16. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok mindentől függ.Nekem pl. nem volt, hétvégente hazajártam, de honvágyam nem igen volt.

Szuper kis társaság voltunk, repült az idő:)

Kitartás:)

2009. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ilyesmit egyáltalán nem érzek.Adjam fel?
2009. dec. 16. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ a dolog, hogy érzed magad a többiekkel. Ha nem jösz ki velük, akkor mindig is haza fogsz vágyni. Keress barátokat, akkor sokkal könnyebb lesz.
2009. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen koli...középsuli vagy felsőoktatás???

Én 14 évesen lettem kollégista és sajna kénytelen voltam keresni magamnak póttesókat ,pótanyut,pótaput....nem volt könnyű én másodikra szoktam meg.Most egyetemista vagyok de nem kollégista.Úgy látom én,hogy annak van honvágya,aki nem is keresi más társaságát.Persze nem mondom hogy te ilyen vagy......de keresni kell a programokat amivel repül az idő.Az embereket akivel hasonló az érd.körötök.A szakköröket ami érdekel.

2009. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

felsőoktatás amúgy

köszi a válaszokat

2009. dec. 16. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Irány bulizni, ismerkedni, kapcsolatokat építeni.

Úgy látom már egy félévet elszúrtál. Társaságban jobban telik az idő!

2009. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!