Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire jellemző, hogy a...

Mennyire jellemző, hogy a bipoláris betegséghez alkoholfüggőség, vagy más szenvedélybetegség társul?

Figyelt kérdés

Pl. Dohányzás, drog.

Olyanok válaszát várom akik ilyen betegségben szenvednek, vagy a családjukban van bipoláris beteg.



2014. márc. 14. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sűrűn előfordul,sajnos érintett vagyok,és bármitől tudok függeni,ha éppen rossz szakaszban vagyok. Pia,szerencsejáték,drog,étel,teljesen mindegy mi,de szerintem minden bipoláris fokozottan érzékeny a függőségeket illetően
2014. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Konkrétan én nagyon tudok szeretni,

társfüggővé váltam. Kórosan kötődöm szerelmemhez.

Ha véletlenül nem viszonozzák a szeretetem az vonzza az "egyéb" függőségeket, akárcsak az alapbetegségem.

2014. márc. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen.

Személy szerint én úgy gondolom, hogy nálam eleve a függőség idézte elő a betegséget.

2014. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipikus, gyakori eset, amikor nem lehet eldönteni melyik volt előbb, a bipoláris betegség, vagy egy súlyosabb függőség.
2014. jún. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!