Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon ideges leszek, ha...

Nagyon ideges leszek, ha anyám a közelemben van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 3 éve fennáll ez a dolog hogy eleinte csak kicsit zavart,most már egyre inkább kerülöm mert tiszta idegbaj leszek ha vele kell lennem mondjuk több órát...:( Nem tudom mitől van ez,kérlek segítsetek!! Nagyon rossz igy élni,pláne hogy együtt lakunk...:( Van vkinek hasonló tapasztalata? Ez vmi fóbia vagy mi? :((
2008. júl. 22. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

rossz vele a viszonyod?

nekem is vannak ilyen emberek az életemben, de szerencsére nem anyukám, mert őt imádom, csak sajnos nem lakok vele :(

ha idősebb vagy, és van pénzed költözz össze valami jó barátoddal, barátnőddel, és meg van oldva. ha még nem vagy a korban, akkor próbálj meg beszél pszchomókussal...

2008. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem akkor idegesít,ha bejön a szobámba.Szerintem azért,mert kiskoromban is kutakodott itt,és mikor én csinálok valamit,és bejön,akkor tudat alatt arra gondolok,hogy mindent megnéz és megvizsgál,ami az enyém,és amihez nincs köze.

Veled nem történt hasonló? Vagy nem érzed úgy,hogy valamit el kell tőle rejtened,mert mit szólna anyád,ha...?

2008. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán,egyszerűen sokszor a jelenléte is idegesit...lehet azért mert régebben mindenért veszekedett velem egy időben vagy nem tudom.Csak azt tudom hogy már épp az elköltözést szervezem mert igy ez naon rossz...:(

Pszichologusra nincs pénzem,pszichiáternél már jártam,de csak gyógyszerekkel akart tömni...azt meg nem szednék. Nem tom mit csináljak...:(

De azért köszi a válaszokat! :) Ha van vkinek még 5lete,szivesen várom!

2008. aug. 1. 09:39
 4/7 anonim válasza:
76%
Én idegbajt kapok, ha pl. csak arra gondolok hogy anyám jön haza munkából nemsokára.Hát attól totál kivagyok :P De ezt ugye annak köszönhetem hogy állandóan baszogat >:|
2008. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáljál pszichiátert keresni. De talán a legjobb az lenne ha együtt mennétek el édesanyáddal.
2009. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem faterommal van kb ugyanez.

Akármikor több időt kell vele eltöltenem ideges leszek, de ezzel még kb tesóm is így van. Szerintem ennek az az oka h semmi sem jó neki amit mi csinálunk, mindenbe beleszól, állandóan mindenbe beleköt. csak egy példa rá: fűnyírás- "ezt így csináld azt úgy" megmutatja, állandóan odajön azt nézi h hogy csináljuk, néha elveszi tőlünk h ő "megmutatja h itt hogy kell, mert ez a rész nehezebb".

Másik: ő is mindig ideges, főleg sztem amiatt h nem olyan a munkája amilyet szeretne csinálni, meg ahogy látom msotanában eléggé be is gubózott, társaságban alig van.


Legrosszab az h én vagyok az tesóm és én közülem aki jobban hasonlítok rá (külsőleg és belsőleg is), és sztem ezért is vagyok mindig ideges ha közelmbe van mert nem akarok olyan rossz természetű lenni mint ő.


Ennyit akartam, remélem segítettem legalább egy kicsit.:)

18/F

2009. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm! Ezek szerint más is van hasnló cipőben.
2009. aug. 17. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!