Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám legyőzni?

Hogyan tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés
félős ember vagyok. van amikor nem jelentkezik, de van amikor nem merek kimenni még a konyhába se. nagyon aggaszt hogy mi lesz ha különköltözöm a szüleimtűl. jó fizikumú megtermett ember vagyok, jó tanuló, de nem tudom honnan származtatni ezt a félelmet. 16/F

2014. febr. 3. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
keress fel egy pszichológust... hátha ketten megtaláljátok a félelmed okát... mitől félsz? hogy megtámad valaki? vagy a sötétben félsz?
2014. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát a sötét is időszakos. Van amikor egyáltalán nem, éjjel 11kor kimegyek és villany nélkül a hűtő fénye mellett csinálok szendvicset. de van amikor nappal is teljesen elmegyek a függöny közeléből mert félek h elkap vmi. nem nézek horrorokat. de fura, mert multkor haverommal néztem egyet (ideglelés csernobilban) és nagyon féltem utána. másik nap megnéztük: elhagyott szoba. egy hónapig semmi bajom nem volt, most megint előjött
2014. febr. 3. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval lényegében nem tudod megmondani mitől félsz, csak ismeretlen félelmeid vannak?

Mikor kezdődött? Próbálj visszaemlékezni.

2014. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsi korom óta tart, de csak 10-12éves fejjel fogtam fel h nem is tudom mitől félek
2014. febr. 3. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Családban minden rendben van? Nem ért régebben semmi trauma vagy nagyobb negatív behatás?
2014. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
brivibe írom ok?
2014. febr. 3. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben, persze.
2014. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!