Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre súlyosbodó szorongásos...

Egyre súlyosbodó szorongásos tünetekkel szeretnék szakemberhez fordulni, de nincs rá pénzem. Kórházban van rá lehetőség ingyen? Szükséges hozzá háziorvos beutalója?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 01:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10: A családállítás a sorskorrekciónak egy fajtája, rengeteget olvashatsz róla a neten, egyes terapeuták saját honlapján is, és több könyvet is kiadtak róla, tán még TV-felvételt is találsz.

A személyes problémák okaként a családban akár generációkkal ezelőtt kialakult konfliktushelyzeteket nevezi meg - és ezeket oldja fel. Amiket Te örököltél. És akkor az adott probléma eltűnik az életedből.


Tehát önállóan is tudsz tájékozódni netről, könyvtárból.

Ha bővebb tanácsadást szeretnél a témában, én segíthetek eligazodni, nagyon sokat tudok a sorskorrekciós módszerekről, lehet hozzám fordulni felvilágosításért, illetve annak meghatározásáért, hogy Neked melyik a legmegfelelőbb módszer, nem biztos, hogy a családállítás lesz pont az, azt csak az itteni bevezetődből tippeltem.

Az viszi el a legnagyobb falatokban az örökölt problémákat az összes módszer közül.

Piaci ár alatt vagyok, egyelőre nem ebből élek.

2014. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi a piaci ár? Vidéken is állítasz? Vagy hogyan megy ez?
2017. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én nem állítok, 10-12E Ft körüli most a piaci ár.

Ha rákeresel Google-ban, 5 mp minden infó.

2017. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem szociális fóbiád van, nekem is volt, de terápia és gyógyszert hatására elmúlt. Én is TB-alapon jártam.


Van egy könyv is, ami még segíthet - még a doki ajánlotta:


Reneau Z. Peurifoy:

Szorongás, fóbiák, pánik - Hogyan legyünk úrrá félelmünkön?


[link]

2017. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az oldal címétől ne ijedt meg, egyáltalán nem ezoterikus.

Az alábbi linken is írnak róla:


[link]

2017. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. febr. 15. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!