Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ideig szoktak bent...

Mennyi ideig szoktak bent tartani egy beteget a pszichiátrián? Egyébként még nincs diagnózis, nem tudni miben szenved.

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hét min. Már ha bekerül egyáltalán.
2014. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! És esetleg azt nem tudod, hogy max. mennyit lesz bent? Hátha van valakinek ilyen jellegű tapasztalata.
2014. jan. 7. 16:28
 3/8 anonim válasza:
Addig ameddig az orvosok ott tartanak. A 2 hét a minimum legalábbis ifjúságpszichiátrián. Engem tartottak már bent 2 hónapig is súlyos depresszió miatt.
2014. jan. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. jan. 8. 11:51
 5/8 anonim ***** válasza:

én 3 nap után azt mondtam, hogy hazamegyek, mivel beszámítható voltam, ezért nem tarthattak benn

de pár héttel később megint ott kötöttem ki, akkor maradtam több, mint egy hetet, mákom volt, mert karácsonyra szinte mindenkit hazaengedtek, így nem kellett tovább maradnom.

2014. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két hét az biztos. Sajnos én hiába könyörögtem, hogy engedjenek haza. Csak ha egy családtag aláírja ,hogy saját felelősségére haza viszi a beteget akkor engedik ki. A szobatársamat haza vitte a férje. Miután kiabált az orvossal haza engedték. Értem sajnos nem állt ki senki.
2014. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem voltam olyan durva eset, talán ezért engedtek ki. annyi volt, hogy mondtam a dokinak, hogy hazamegyek, délre itt lesznek értem, addigra meg is kaptam a zárót, meg mindent. kicsit próbált lebeszélni, de annyira nem is erőltette. persze ráírta a záróra, hogy orvosi javallat ellenére távoztam.
2014. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek, hogy megírtátok.
2014. jan. 9. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!