Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komoly hangulatzavarokkal,...

Komoly hangulatzavarokkal, depresszióval pszichiáter kiírhat iskolából?

Figyelt kérdés
Főleg, hogy pont az iskola miatt depressziós az alany, aki 15 éves lány. :)

2013. dec. 31. 18:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
(miután bevettem egy doboz nyugtatót. De szerintem nem kell elmenni addig, elmész egyhez, és beszámolsz neki ezekről, biztos kiír valamennyi időre, míg segít abban, hogy kicsit összekapard magad)
2014. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ha elmondom a pszichiáternek, hogy szeretném, ha egy időre kivenne az iskolából, megtenné, ha szerinte is jót tenne?
2014. jan. 2. 22:19
 13/26 A kérdező kommentje:
Na igen, pont ezért szeretném ezt, hogy ne csináljak semmi ostobaságot..(többet: egyszer már majdnem felvágtam az ereimet, szerencsére észbe kaptam, de szörnyű volt...:()
2014. jan. 2. 22:21
 14/26 anonim ***** válasza:

"ha szerinte is jót tenne" =kiírna... Menj el, 99%ban biztos vagyok benne, hogy ki fog írni, legalább egy rövid időre.

Suliváltáson nem gondolkodtál? Ha annyira szemetek ott veled...

2014. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Szeretnék átmenni félévkor másik iskolába, de a rossz jegyeim és a sok hiányzás miatt nagyon félek hogy nem vesznek át..:(
2014. jan. 2. 22:58
 16/26 anonim ***** válasza:
akkor max halasztasz egy évet.. Ne stresszelj! Az a lényeg, hogy rendbe jöjj
2014. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok, jól esik hogy foglalkoztok velem...:)

Az évhalasztás talán tényleg jó lenne...

Még annyit kérdeznénk, hogy hol keressek pszichiátert?

2014. jan. 2. 23:33
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha elmész a háziovoshoz, ő minden bizonnyal fog tudni segíteni ebben!

Nem tudom, hol laksz, de a helyi sztk-ban biztos van pszichiáter. Csak annyit nem tudok, hogy mivel kiskorú vagy, vajon kell-e hozzá szülő... De ha a háziorvosodat megkérdezed, ő biztos többet fog tudni mondani :)

2014. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Amiart aggódom, hogy a háziorvosom haragszik rám, mert ugye az utóbbi időben sokat jártam hozzá igazolásért, és talán hipochondernek tart:/ helyben az sztkban vagy esetleg a kórházban érdemes lehet érdeklődnöm?
2014. jan. 3. 00:04
 20/26 anonim ***** válasza:
ha tartasz a háziorvostól, akkor érdeklődhetsz ott is. Bár szerintem fel kellett volna tűnnie a háziorvosnak, hogy ennyiszer jársz igazolásét, szóval nem feltétlenül van minden rendben...
2014. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!