Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem hat a Frontin?...

Miért nem hat a Frontin? Mennyit kéne bevennem? Vagy it kéne érezzek? 23/L

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
A második kérdésed,totál értelmetlen... Frontint csak szakorvosi javaslat alapján írhatnak fel neked,amin az adagolás is van határozva,nem igaz,hogy nincs ráírva sem a dobozra,sem papírra...és te sem emlékszel rá,vagy hogy jutottál ilyenhez hozzá?
2013. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semennyit nem kéne bevenned, az még egyetlen problémát sem oldott meg.
2013. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

it=mit, bocsánat elírtam.

Neurológus írta fel, 0,25 mg-os, de nem használ semmit.

2013. dec. 9. 21:10
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a magas vérnyomásomra írták fel a gyengébbik fajtát (lila dobozos), a vérnyomáscsökkentő gyógyszerem mellé még pluszba, nemtudom miért igazából... Engem már egy tabletta kiüt, kettőtöl pedig szinte rögtön elalszom. Úgyhogy inkább nem is szedem.
2013. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a vérnyomásomra írták, szintén a lilát, azt hiszem a kérdező is azt kapott, ha jól tudom az a 0,25-ös, most nem otthon vagyok, nemtudom megnézni, van egy erősebb is, ami rózsaszín. De szerintem a lila is nagyon erős, én már egytől simán tudok aludni akár állva is. Csak akkor szoktam bevenni, ha már nagyon nemtudok aludni, de olyan meg ritkán van.
2013. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha nem hat,akkor mond meg az orovosdnak,hogy szart sem ér..mellesleg,ne duplázd meg!mert lehetnek olyan utóhatásai,ami elég kemény hangulat változásokat okoz...
2013. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja, igen, lila dobozos, azt eddig nem is néztem. Hát ma 4-et már bevettem, de valószínűleg még szoknia kell a szervezetemnek, és akkor jó lesz.
2013. dec. 9. 21:17
 8/14 anonim ***** válasza:
5-ös! Akkor nem csak én kábulok be tőle, pedig az orvosom azt mondta rá, hogy ez nappali nyugtatószer, dolgozni is simán tudok majd, amellett, hogy szedem. Hát, ha beveszem az utcára nem megyek ki, nemhogy munkába. Semmire nem tudok tőle odafigyelni, teljesen tompa lesz az agyam.
2013. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem hat, akkor megpróbálhatod növelni az adagot egy fél tablettával (0,125 mg). Semmi bajod nem lesz tőle.
2013. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akik álmosságra panaszkodnak, azoknak szólok, hogy ez mellékhatás és csak a szedés első időszakára jellemző, rendszeres szedés alkalmával elmúlik, utána már inkább csak a főhatás fog érvényesülni. Aki viszont csak időnként kap be egy-két szemet belőle, annál általában mindig jön az álmosság is.
2013. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!