Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a frontint vízben oldva...

Ha a frontint vízben oldva veszem be, a hatóereje csökken?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 21:04
 1/8 Kései Sirató ***** válasza:
0%
Nem csökken, nő!
2013. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
max hamarabb szívódik fel a szervezetedben. amúgy k**** keserű lesz, előre szólok.
2013. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát a hatóerő (lsd.: 1. válaszoló) nő, azonban a hatóidő lecsökken?
2013. nov. 3. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem néha sikerült vízben feloldani, mert pl. amikor ittam kicsúszott a számból bele a pohárba, vagy ha üvegből ittam akkor a flakonba stb. Nem vettem észre változást sem a hatóerejében sem pedig a hatóidejében, semmiben.

Egyébként szerintem nincs változás, mert eleve gyorsan feloldódik a szádban és lenyelve is. A feloldással valóban csak azt éred el, hogy keserű italt kell innod, ahelyett, hogy gyorsan lenyelnéd.


De miért akarod feloldani?

Ha nem érzed elégnek a hatását írass erősebbet vagy vegyél be többet (orvossal beszéld meg), vagy írass mást.

2013. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
(Ha pedig erős a hatása, akkor felezd meg vagy szedj kevesebbet és inkább étkezés után vedd be. Illetve jelezd az orvosodnak és váltsatok.)
2013. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azért oldanám vízben, mert pánikbeteg vagyok, és szégyellem a bogyókat a suliban bevenni.
2013. nov. 5. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezért ne old fel vízben! Én is szedtem iskolában gyógyszert, senki sem vette észre. Reggel tedd egy kis dobozba vagy pici zárható nejlontasakba az adagodat és mielőtt iszol vedd ki a kezedbe, aztán gyorsan tedd a szádba, esetleg a pad alá is hajolhatsz közben és igyál rá. Senki nem fogja észrevenni, ha pedig mégis, akkor azt mondod vitamin vagy meg vagy fázva és antibiotikum vagy allergia gyógyszer vagy hasonló. Vagy egyszerű fájdalomcsillapító, mert pl. enyhe migréned van néha.

De a legjobb barátaid vagy pl. a padtársad simán tudhatja, semmi szégyellnivaló nincs ebben. Frontint manapság szinte már mindenki szed, még egyes orvosok is...


Bele lehet tenni a tolltartód alsó rekeszébe is vagy akár kompakt púderes tükrös kis izébe, esetleg olyan nyakláncba, aminek ki lehet nyitni a medálját.

Ha megbarátkozol vele, akkor így akár a mosdóban is beveheted, elmész wc-re és kiveszed és lenyeled víz nélkül. Elég keserű, de meg lehet oldani, először kicsit össze kell gyűjteni a nyálat a szádban, aztán gyógyszer be és lenyeled gyorsan. De fontos, hogy lehetőleg azzal a kézzel vedd be, amivel NEM fogtad meg a kilincset és hasonlókat, mert ott bizony sok a kórokozó. Illetve miután bementél a terembe mindenképp igyál folyadékot, hogy rendesen lemenjen és fel tudjon szívódni a gyógyszer.


Egy időben nekem is kellett szedni, mert problémák voltak itthon és emiatt teljesen ki voltam borulva az iskolában is, ha nem szedtem volna vagy minden nap hazajövök vagy elsírom magam óránként... Soha senki nem vette észre, vagy ha mégis, sosem kérdeztek rá, pedig nem tudhatták, hogy mi a helyzet, mert rajtam egyáltalán nem látszott.

Kétlem, hogy téged folyton figyelnének, simán beveheted ivás előtt a helyeden ülve szünetekben. Ha feloldod és nem egyszerre iszod meg, akkor nem lesz elég hatékony és erősödni fognak a tüneteid, tehát csak magadnak teszel rosszat.

Nálunk volt aki a padon keverte ki a tömegnövelő szert (mert így akart izmos lenni), vagy olyan is, aki felfeküdt a padra és cseppentett a szemébe. - Senkit nem érdekelt...

2013. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ :)
2013. nov. 8. 05:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!