Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álombeli sérülés ébredés után...

Álombeli sérülés ébredés után is fáj, volt már veled ilyen?

Figyelt kérdés

Éjszaka azt álmodtam, hogy verekedek. Egyszerre három emberrel harcoltam, dulakodtam.

Ezután reggel felkeltem, és a jobb kezemen a mutatóujjam izülete nagyon fájt. Azóta láthatóan be is dagadt, jóval nagyobb mint a bal kezemen a mutatóujjam.


Volt már veletek hasonló?

(olyan már volt, hogy ráfeküdtem a karomra és arra ébredtem, hogy teljesen elzsibbadt, de ez más)



2013. nov. 30. 16:30
1 2
 11/12 anonim válasza:
Igen, valószínűleg azért fáj az ujjad mert álmodba odacsaptad valamihez.Én csináltam már ilyet.Azt álmodtam hogy belenyúltam egy dobozba amiből egy csomó pók rám mászott és álmomban hozzácsaptam a kezemet a falhoz, és arra ébredtem fel hogy valóságba és hozzá csapom a kezemet a falhoz.:) Eléggé fájt... Olyan is volt hogy arra ébredtem fel hogy belerúgtam valamibe.Arra már nem emlékszem mit álmodtam akkor.Amúgy hogyne mozoghatnál álmodba? Nem láttál még álmába fészkelődő embert? Én nekem sok évig az öcsémmel közös szobánk volt, ő is mindig fészkelődött, még beszélt is álmában pedig nem beteg. Azért előfordul hogy az ember az álmában történő cselekvéseit a valóságban is megcsinálja, persze általában nem mert akkor mindig felébrednénk, mert ma pl.: egy óriás kígyóval harcoltam:D de azért néha megesik.
2013. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia!

Velem ma éjszaka történt ez.

Azt álmodtam, hogy egy faépítésű, sötétbarnára festett, világos fényű szobában voltam, és kínoztak. Arcokat nem láttam. Volt egy nagy tükör a szobában, abban láttam magam meztelenül.

Amikor félálomban voltam, éreztem azt a fájdalmat, amit álmomban is.Testi fájdalmam volt percekig. Mikor teljesen felébredtem, megszűnt.Utána 1 órán keresztül nem tudtam elaludni, mert járt az agyam, hogy mi lehetett ez. Behangolódtam egy másik szférába, ahogy Balogh Béla mondaná, vagy nem tudom....

2017. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!