Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honan tudhatom hogy pszcihopat...

Bence NOD kérdése:

Honan tudhatom hogy pszcihopata vagyok a kovetkezo adatok alapjan?

Figyelt kérdés
Sosem szeretem nagyon senkit a csaladomon es 1,2 baratomon kivul, nem szoktam egyutt erezni "nagyon" <--- neha igen. Sosem volt baratnom nem letesitek sok kapcsolatot csak tanulni akarok mindenki ezzel basztat a sulban mert vizsgavan stb... e mellett mar en is gondolkoztam rajta es ma apum, anyum azzal jott hogy nincs lelkem ez kicsit meg bantot mert csak nekik akartam bizonyitani a suliban kozben el mondtak hogy mit gondolnak hogy kapcsolatot kellene letesitenem stb... alig vagyok 15 es segitseg kellene elore is kocsi

2013. nov. 22. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Tinédzser vagy, nem pszichopata.
2013. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%

Ennyiből nem lehet eldönteni.

Lehet egy sima depresszió, vagy védekezés a környezet ellen. Egy gyerek nem sokat tehet és rákényszerülhet agresszióra, de ugyanúgy el is fojthatja az érzéseit. Rengeteg gyerek és felnőtt magányos, vagy annak hiszi magát, nehezen teremt kapcsolatot.

Ha már szeretsz valakiket, az jó jel, ha idegesíteni akarod magad, nézd meg, hogy a szociopata mit jelent.

Csak pszichiáternek hidd el, oké?

2013. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Aki TÉNYLEG pszichopata, annak SOHA nem jutna eszébe az, hogy az lehetne!!!!
2013. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kosz mindent de azt el felejtetem mondani hogy irgatlanul szadista is vagyok de azert koszi amugy nem voltam agy dokinal... anyum apum agyal rajta en mar nem birom a nyomast azert lettem magamba zarkozot mert en akartam hogy bizonyicsak apumnak aki 2 diplomas orvos es sosem ismerte el hogy jol teljesitetem mindent azert tettem es teszek hogy bizonyitsak most ez sem jo elegem van az eletbol ezert vagyok ugy hogy ha vidit latok masrol ahol a feje le szakad stb... elvezem mert emlekesztet arra hogy masnak nagyobb baja is van de lassan be csavarodok ezek utan????
2013. nov. 22. 20:55
 5/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Kb. ezt akartam magyarázni. Azért szadizol (ez nem szadizmus, te gyerek), mert ez is jobb, mint szomorúnak lenni. Ezt te is látod, ugye? Ezt mondtad, hogy másnak nagyobb baja van, akkor neked jobb.

Tehát keresel valamit, amitől jobban érzed magad.

Kapaszkodj. Attól , hogy valaki orvos, isten, vagy szent tehén, még nem biztos, hogy boldogul a saját gyerekével, még akkor is, ha nagyon akar és nagyon ráér. Senki sem tökéletes, és sokan kapnak ki béna szülőket vagy válnak maguk is béna szülővé.

Én látatlanban abban vagyok biztos, hogy mikor egy gyerek és egy felnőtt konfliktusba kerül, a gyerek mellé állok, mert az gyerek. A felnőttnek kéne tudni, hogy mit csináljon - és nem jó a gyerekednek azt mondani, hogy nincsenek érzései, vagy hasonló baromságot. Oké?

2013. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszike mindent de mar rendeztem a gondolataim... nagyabol...
2013. nov. 23. 14:27
 7/7 anonim válasza:
Egyet értek az elsővel:)
2020. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!