Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valós adatok - GYIK-százalék?

Valós adatok - GYIK-százalék?

Figyelt kérdés

Mennyire áll összhangban a GYIK rendszer beli százalékotok (tehát ahogy itt megítélnek /fel- ill lepontoznak/ titeket) a ti önmagatokról alkotott véleményetekkel?


Mennyit adnátok magatoknak? Kevesebb mint szeretnétek? Miért?


Szerintetek mennyi lenne a reális? (mert szerintem a túl magas az lehet hogy már-már inkább hízelgő, az alacsony az meg lehet például azért mert valaki szókimondó, vagy lehet hogy igazat szól, csak az másnak nem tetszik)


A magas pontszám mögött feltétlen intelligens ember áll?


2010. febr. 23. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Én mindig komolyan válaszolok a kérdésekre, nem irkálok hülyeségeket (legalábbis direkt nem), ha vmiben nem vagyok biztos, akkor vagy utánanézek, vagy nem válaszolok. Úgy emlékszem eddig egy kérdés volt, amire hülyeséget írtam (utólag odaírtam, h tévedtem).

És most 89%-on vagyok:D

Láttam már olyan válaszadót, akinek 90% fölött volt az átlaga, és iszonyat nagy baromságot írt, de olyat is, akit csúnyán lepontoztak, pedig csak ő írta le a helyes választ.

Úgy veszem észre, azokat a válaszokat szokták lepontozni (még ha igaz is), amivel a kérdező nem ért egyet:)

2010. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs valami sok százalékom,ez többek közt azért van:

1.A felettébb idióta,és említésre nem méltó kérdésekre van hogy irónikusan,viccesen,bunkón válaszolok.

2.Nem mindig azt irom,amit a kérdező látni/hallani szeretne,hanem ami szerintem helyes,egyszóval a saját véleményem

3. Volt már olyan is nyilván,hogy tévedtem és nem volt hasznos valóban a válasz.

2010. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az illető sehol sem felelt meg, de itt aztán kiélheti magát.
2010. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Gyanítom ha valakinek magas a %-a akkor nem azért jön ide hogy kiélje magát. Bár ki tudja...


Nekem is inkább az az érzésem hogy akkor pontoznak fel valakit sokszor ha azt mondja amit más hallani akar.

2010. febr. 23. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
én talán kicsivel többet adnék magamnak, egyrészt azért, mert ez a saját hibám ugyan, de néha bunkó hangnemben írok, mikor az idegeimre megy a kérdező:D és ezért pontoznak le. másrészről pedig, nagyon sokszor lepontoznak csak a véleménynyílvánításért is. ezt úgy értem h pl megírom a véleményem vmiről, nem tanácsot akarok adni, mert csak véleményt kérdeztek, de akinek ez nem tetszik, az lepontoz. a harmadik pedig h sokszor a semmiért pontoznak le. ezt úgy kell érteni h egyszer volt egy kérdés h hol lehet ilyen és olyan gatyát venni, én megírtam mert előző nap láttam a boltban, és mitlátok? lepontoztak:D
2010. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt 70% körül vok most nemtom pontosan mennyi de ha az életben is lenne lepontozás tuti vhol 10% körül járnék XD
2010. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még pár hónapja 93%-on álltam. Amikor bejött a "H1N1-mizéria" és orvostanhallgatóként elmondtam a véleményem, mindent alátámasztva, akkor lementem 85%-ra. Mindkét tábor lepontozott, mert egyik oldalról sem osztottam az összeesküvés elméleteket...

Azóta pedig sokszor van olyan, hogy ugyanazt írom, mint amit később másik is, nem kapok rá semmit. Jó pontot csak ritkán szoktak adni.

De a kedvencem, hogy más topikokban, ahol valaki véleményét kérdezik (pl. Tetszett-e xy film, és miért?), ahol elvileg nincs rossz válasz, gyakran kapok 65%-okat...

2010. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a 60 százalékos szintet sem érem el.


Ennek oka: Ha olyan dolgokra hívod fel a figyelmet, amivel a vallásos tábor ezen oldalon lévő tagjai nem tudnak mit kezdeni, akkor alaposan lepontoznak.


Egyébként egy ideje már el sem olvasom a vallással kapcsolatos kérdéseket, így értelemszerűen nem is írok válaszokat azokra, de még így sem sikerült elérnem a jelenleg számomra igencsak csábítóan ható 60 százalékos szintet...

2010. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az én véleményem meg szerintem az emo-soknak nem tetszett :P 78% on vagyok... mitnemondjak voltam már előkelőbb helyen is :)
2010. febr. 24. 10:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor megírtam a saját tapasztalatomat, azt is lepontozták.
2010. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!