Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy tavaly...

Miért van az, hogy tavaly ilyenkor tökre örültem, hogyha mentünk strandra most meg semmi kedvem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Már ilyenkor volt amikor haverokkal mentünk Velencére többször is. Most meg alig van kedvem kimozdulni itthonról. Mindig fáradt vagyok és egyre jobban érzem, h kezdek ellustulni:S Mi lehet az oka? Nemrég volt egy arcüreggyulladásom amit valszeg huzat miatt kaptam. Elötte meg egy felfázásom. Valszeg ezek gátolnak a tudatom alatt, h ne legyen még egy ilyen vagy mi?? És elég lusta vagyok:S Mit tudok ez ellen tenni?
2008. júl. 9. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne aggódj nekem is volt ilyen korszakom, hogy nem volt kedvem menni sehova, elegem volt az átbulizott éjszakákból,a másnapokból. Akkor egy kicsit hanyagoltam a bulikat, most meg újra van kedvem társaságba és bulizni járni, alig várom a hétvégéket.

A fáradtságot meg egyébként vitaminhiány is okozhatja, azthiszem a vashiány is okoz fáradtságot, levertséget, csináltass egy vérképet abból megtudod hogy nincs-e vitaminhiányod. Egyél sok gyümölcsöt, most amíg lehet.

2008. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el... Én is ugyanennyi idős vagyok, és ugyanez a problémám. Egy csomót gondolkodtam, hogy miért lehet, tavaly szinte minden nap a strandon voltam, most meg nincs semi kedvem. Szóval, nem vagy egyedül, bár nem tudom, hogy ez mitől lehet.
2008. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!