Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mit jelent, mi lehet a...

Ez mit jelent, mi lehet a bajom? Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném a segítségeket kérni, hogy mi lehet a problémám! Az alábbi "tüneteim" vannak:

- nem vagyok biztos az érzéseimben (barátnőm iránt, ezzel indult az egész)

- úgy érzem, hogy "kísért" valami rossz, mintha valami rossz került volna belém, ami nem hagy nyugodni

- sokszor olyat érzek, hogy az agyam, a testem, és "én" nem vagyunk összhangban

- úgy érzem, hogy teljesen más ember vagyok mint eddig

- nem tudok koncentrálni a suliban (szédültem, rosszul is láttam, szaporán vert a szivem), órákon rosszul érzem magam, már jöttem is haza emiatt

- olyan, mintha teljesen "magamon kívül" lennék

- olyan, mintha a testem "automatikusan" csinálna dolgokat, öntudatomon kívül (de ezek nem feltétlen rossz dolgok)

- sokszor érzem magam úgy, mintha egy teljesen más világban élnék, "magamba zárva", teljesen egyedül


Köszönöm a segítséget előre is! :)



2013. okt. 31. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most következnek a válaszolók : mindenféle szakszavakat sorolva. Ne hidd el, egy szakember esetleg hónapokig vizsgál valakit, ami után óvatosan kimond valamit, talán.

Kicsit túl sokat figyelsz magadra "magamba zárva, teljesen egyedül" - figyelj jobban a környezetre és az emberekre.

2013. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichomókus... összetett gondod van, szakemberre van szükséged.
2013. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy szakemberhez. Ezen az oldalon senki nem fogja tudni megállapítani, hogy mi bajod van. Mindenesetre elég komolynak tűnik.
2013. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!