Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elfelejtettem bevenni az...

Elfelejtettem bevenni az antidepit! Lehet baj belöle?

Figyelt kérdés
Yarocent szedek 2 db-t este 9-10 fele. Az egyiket bevettem s elaludtam. Hajnali 4kor ijedtem fel s látom hogy elmaradt . ..baj hogy gyorsan bevettem??? Este szintén cegyek be 2öt???

2013. okt. 16. 05:32
 1/6 anonim ***** válasza:
alt. ketfele gyogyszer van. Az egyiket kell potolni ha elfelejtetted bevenni (pl antibiotikum) a masikat nem. Olvasd el a betegtajekoztatot azt megtudod, de azert ne stresszelj rajta mert az biztos nem tesz jot!
2013. okt. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj hogy később vetted be. Szedd tovább ugyanúgy mint eddig.
2013. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek gyógyszer? meg kell oldani magában az embernek mindent
2013. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha nem tetszik akkor minek válaszolsz???
2013. okt. 16. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Válaszolt ő, a maga módján. Majd figyeld meg, miníg beír egy gyógyszer, vagy orvosellenes, egy cinikus, egy mindentudó.

Az antidepresszánsnak a lényege, hogy minden nap, azonos időben, azonos mennyiségben szedjük be. Erre nagyon ügyeljél. Nehezen hihető, hogy 2 gyógyszerbevétel között aludtál el. No mindegy. Az egyik szabály, hogy elfelejtett gyógyszert nem veszünk be utólag. A másik szabály, hogy másnap rendes időben be kell venni az előírt mennyiséget. Vagyis most vedd be a rendes napi adagodat.

2013. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hidd el elaludtam, influenzával küszködök ami lázzal jár ugye... s mivel elötte éjjel nem aludtam, igy tegnap sikerült bealudnom, hát igy történt!
2013. okt. 16. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!