Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Klausztrofobia. Mit tegyek?

Klausztrofobia. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem todom mar kibirni.Az en esetemben mar az is bezaras,ha egy elsotetitett,becsukott ajto-ablak szobaban kell aludnom...en egyre kevesebbet tudok eyyhelybe nyugton sludni,napi szinten kb 5orat..es mivel napkozben ezmiatt faraft vagyok,nem tudok rendesen tanulni se....es felek hogy nagyon le fogok romlani...mivel gimibe jarok,igy napi szinten 2-3 orat minkmum kellene tanulnom...

Radasul,ha ez nem lenne epp eleg,rendszeres alvajaro vagyok,plusz gyakran beszelek is almomban....



2013. okt. 2. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Könnyen, gyorsan gyógyítható.


https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2013. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kosz,hogy probalsz segiteni,vegre egy valaki. :) viszont,nalam a nyugodt zene sem segit.....hiaba.. a klausztofobian a zene nem segit..de ezart koszi
2013. okt. 3. 18:47
 3/3 maadgiirl válasza:
én is klausztrofóbiában szenvedek nekem azt mondták hogy fokozatosan szoktassam magam a szűk helyekhez pl: liftezzek meg ilyenek.... nekem addig jön be a liftezés még 1 emeletet megyek de már az után is remegek..
2013. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!