Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ideig él egy agydaganat...

Mennyi ideig él egy agydaganatos ember?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy jó- vagy rosszindulatú a daganata, és attól, hogy az hol helyezkedik el. Ha hozzáférhető helyen, akkor meg lehet operálni, ha nem, az már nagyobb baj, legalábbis akkor, ha növekszik, és nyomja az agyat.
2013. szept. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha orvoshoz megy nem sokáig. Természetgyógyászok viszont ki tudják kezelni és a daganat szépen visszafejlődik.


Ha konkrét cucc is érdekel az ILZSU -t tudom ajánlani:

[link]


Ha csak az hogy mennyi van hátra az daganattól függ, lehet fél év, de lehet húsz év is. Én a helyedben inkább meggyógyítanám magam mint a napjaim számolgatnám.

2013. szept. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a löttytől nem gyógyul meg senki

kis bűnöző vagy felettem!

2013. szept. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a "csodaszerek" csak arra valók, hogy betegek, és a hozzátartozók zsebeit kifosszák.

Kemoterápiával, műtéttel a daganatok csökkenthetők, elmulaszthatók.

Meddig élhet? Egészséges ember sem tudja.

Orvosok ma már nem titkolóznak, megmondják az esélyeket.

2013. szept. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

jaj istenkém :/

...nem rólam van szó, hanem a barátnőmről.

nem tudom mik az esélyei, egyenlőre nem kilátástalanok, de kemóra nem akar konkrétan járni.

köszönöm azért a válaszokat :)

[ a természetgyógyászban látok némi fantáziát]

2013. szept. 26. 11:08
 6/12 anonim ***** válasza:
A gyógygombákban van fantázia, de a japánok akiktől ezt tanuljuk kemo mellett használják. Nem helyette!
2013. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetgyógyászattal még soha nem gyógyult meg senki, bármilyen tumora is volt.

Kemoterápia az egyetlen, ami megöli a rákos sejteket. Igaz, másokat is, de a haja ki fog nőni, ha ez zavarja.

Nagyon nagy felelősség valakit le beszélni bármilyen kezelésről, vagy rábeszélni egy másikra.

Annak idején engem is lebeszéltek volna a kemoterápiáról, és javasolták a nagy mennyiségű barackmag fogyasztást.

Mert az jobban gyógyít! Gondolhatod, nem a barackmagot választottam. Ennek 6 éve.....

Óvatosan a kéretlen tanácsokkal. A kértekkel is!

2013. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igazából semmilyen vizsagálatra nem akar menni. HElyette dönteni nem dönthetek, és nem is fogok, csak szeretném ha átgondolná az egészet. Nem oylan régen vagyunk együtt, de aranyos, szeretnivaló lányka. nem akarom elveszteni; így nyílván most ( helyette is) de megnézem, hoghy mik a lehetőségek. Semmi sem biztos, de én szeretném, ha minden jól sülne ki. Nyilván mint mindenki; de most vagyok azon a ponton, hogy mérlegelek, hogy mi érné meg, és mi nem. MIvel egy élet forog kockán, nem hibázhatok, és a legjobb szándékommal állok a dolgokhoz! arra kérnék mindenkit, aki esetleg ilyen, vagy ilyen problémával küzd; mondja el a tapasztalatát, esetleg ha tud olyan oldalt, küldje el nekem legyen szíves, mert szeretnék a barátnőmön segíteni! :) előre is nagyon köszönöm! :)
2013. szept. 26. 14:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem megy orvoshoz meghal. Láttam már ilyet.
2013. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Már megint te?

Az előző kérdésedhez is leírtam érthetően: ahányféle daganat, annyiféle prognózis.

Mit nem értesz ezen?

Talán ha olyan jó barátod, megkérdezhetnéd, hogy mégis MILYEN daganata van.

2013. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!