Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történt vele? Nagyon...

Mi történt vele? Nagyon megijeszt!

Figyelt kérdés
a 15 éves barátnőmmel már szinte testvérek vagyunk annyira ismerjük egy mást meg annyit vagyunk egymással de mostanában nagyon megijeszt a viselkedésével! régen mindig nevetett meg tök lelkes volt meg minden de mostanában: Sokszor elbámul és ha szólok hozzá mintha meg se hallaná csak 100. szólongatásra vesz észre. aztán van olyan amikor átjön és én pl leülök kicsit gépezni ő meg csak ül és néz előre. már többször megkérdeztem tőle mi a baj meg akartam vele beszélgetni de azt mondja semmi baja és hogy jól van. meg ami még ijesztőbb néha mintha követne valamit vagy nézne a nagy semmiben mintha látna valamit többször is mondta hogy van a szobába egy légy és hogy üssem le pedig semmi sem volt a szobába. mi baja lehet? és 13 éves vagyok
2013. júl. 29. 20:43
 1/3 anonim válasza:
A szülei tudnak erről? Próbálj meg még egyszer beszélni a barátnőddel, de ha nem jársz sikerrel, akkor szólnod kellene a szüleinek, lehet valami komolyabb baja lesz, ami most kezdődik.
2013. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eszik rendesen? Suliban jegyeivel nincs gond? Mert akkor szerintem csak simán pubertás a magyarázat. Kicsit fel akarja hívni magára a figyelmet. Ha nagyon zavar, próbáld meg valamivel kizökkenteni. Mondjuk menjetek el otthonról vagy... nem tom', mesélj valami érdekeset. Keltsd fel a figyelmét.
2013. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szülei nem tudják! hát most hogy így írja a második elég keveset eszik talán egy nap egyszer amikor nálunk van akkor is csak maximum ebédel és ennyi mert most nyáron elég sokat van velem meg hát jók a jegyei a suliban
2013. júl. 29. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!