Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontinból bevettem 4 0,5...

Frontinból bevettem 4 0,5 mg-osat, de nem érzek semmit. Miért? 16L

Figyelt kérdés
Már régebben is vettem be, akkor se nagyon hatott, pedig egyből három szemmel kezdtem. Folyamatos alvászavaraim vannak, a nap többségében levert vagyok. Szeretem azt az érzést, amit a frontin ad, de kb 6 szem után érzem meg a hatását. Miért?
2013. júl. 23. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha anyád elzárná a gyógyszereit, te pedig az alvászavar okát találnád meg, nem önállóan kezelgetnéd ezzel-azzal, ami kéznél van! 1 év és totál gyógyszerfüggő leszel, ami rosszabb, nem úgy tűnik, hogy elzárkóznál a lehetőségtől, sőt! Addig fejezd be, amíg még be tudod fejezni ép ésszel. Minden alvászavarnak van oka, azt kell megtalálni, ne a könnyebb utat válaszd a bogyókkal!
2013. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán nem 4 szemet kéne bevenni, sőt nem is Frontint kéne szedned, ugyanis az NEM altató. El kellene menned pszichiáterhez, meg kell beszélni vele a dolgokat, majd mond véleményt, hogy mire van szükséged.
2013. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért nem érzel semmit, mert az alprazolam elég szelektív hatóanyag, főleg az idegességet csökkenti, minimális mértékben szedál/álmosít (mivel ezek mellékhatásnak számítanak). Ezek a hatások csak túladagoláskor jönnek elő.


Ha aludni vagy bekábulni akarsz, akkor ne ezt szedd. Erre vannak kitalálva az altatók. A kis drogos lelkednek pl a Dormicum biztos jól esne (de nem ajánlom), viszont valóban a háttérben álló pszichiátriai zavart kellene kezelni.


Tüneti kezelésre pedig ÁTMENETILEG gyógyszerek: Alvászavarra altató (lehetőleg ne BZD típusú), nyomott kedvre meg antidepresszáns.


Ha nincs szorongásod, akkor a Frontin teljesen felesleges. Mondjuk, ha napi 6 szemet szedsz, akkor már biztosan lesz szorongásod (átmenetileg), miután lerakod...

2013. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán a napi tevékenységedet kellene kicsit növelni, hogy estére elfáradjál. Annál jobb altató egy tininek nem kell.
2013. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a gyógyszertolerancia tankönyvi példája. Mindenképpen menj el orvoshoz, mert komoly bajod lehet ebből. 2 mg alprazolam egy lovat kiüt. Te már hozzászoktál, azért nem hat.
2013. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
talán mert 200 kilós kövér desznaj vagy?
2013. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Alig vagyok itthon egész nap,mindig megyek valahova, strand, barátok, buli, futás, mégsem tudok aludni. Ja és 50 kg vagyok ;)
2013. júl. 28. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!