Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mitevo legyek?

Most mitevo legyek?

Figyelt kérdés
Hali!Mostanaban nem tudom mi van velem.Azzal telik a napom hogy:hajnali 5 oraig internetezek 5kor lekefszek felkelek 1kor vagy 2kor es egesz nap reggel 5ig internetezek.Azon kivul nagyon erzekeny vagyok.Amikor olvasom az uzeneteket amiket a pasimtol kaptam hogy mig el engem imad rogton sirok.Amikor lefekszek fel oran at sirok,azert mert anyummal rossz a viszonyom,mindenert engem hibaztatnak es senki sem hisz nekem.Anyu arrol tud hogy keson fekszek es keson kelek de arrol nem hogy most mi van velem.Tulajdonkeppen en sem tudom.Pszihologushoz nem mehetek,mivel: egy faluban elek ahol van sulipszihologus de ugye most vakacio van.Van itt a kozelben varos de hogy menjek en el oda?Senkivel egyaltalan senkivel nem tudok errol beszelni az egyetlen ahol el tudom mondani mi van velem ez az oldal.Szerintetek mit csinaljak?Senkivel nem tudok errol beszelni pszihologushoz nincs hova menjek,es ha megkezdodik a suli akkor sem fogok ehez a sulipszihologushoz menni mert az en csaladom es az o csaladja ellensegek.Es azt nekem senki ne mondja hogy ez a pszihologusno tartja a szajat,mindenki utalja mert tobbnek kiderultek mar dolgok amit csak a pszihologusnonek mondtak el.Errol enyit.Meg csak annyi kene hogy anyamek megtudjak hogy en pszihologushoz jarok.Amikor megemlitettem anyamnak ,azt mondta szo se rola(ez nem most volt hanem egy eve akkor is depis voltam kemenyen).Fogalmam sincs mit tegyek.Szerintetek?Amugy 12 eves vagyok.Elore is kosz!
2008. jún. 23. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Feltétlenül írj nekem privátban, add meg a Messenger címed vagy a Skype címed. És ígérem felkereslek.
2008. jún. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az előző kommentelő vagyok: Átérzem teljesen a dolgodat, ugyanezzel szenvedtem. Mondom írj feltétlenül priviben.
2008. jún. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még mindig ugyanaz vagyok aki az elozoeket irta :)

Írtam neked e-mailt olvasd el.

2008. jún. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ebben az életkorban ez viszonylag normális, kamaszodsz, ez komoly megpróbáltatást jelenthet lelkileg. Van aki alig érzi meg, de te úgy látszik nem... Viszont nem kéne annyit a gép előtt ülnöd, mert túlságosan is beleszoksz a virtuális világba, és a végén élni nem tudsz majd, azonkívül rontja a szemeidet. Sportolj, olvass, vagy akármi. Itt a nyár, menj strandra, ismerkedj emberekkel.

Én is depressziós vagyok, de egy-egy jó program, jó beszélgetés, egy vidám film a tévében, egy klassz könyv máris tud javítani a kedvemen. A jó barátok is rengeteget tudnak segíteni. Nem olyan sokkal vagyok idősebb nálad, de én évek óta szenvedek ebben az állapotban, mire rájöttem, hogy igenis tenni kell valamit... Ha mégis el tudnál jutni pszichológushoz, az is lehet hogy tudna segíteni.

Fel a fejjel, kitartás, és ha gondolod, írj privit ;)

2008. jún. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem minden elhatározás kérdése!tisztázd le magadban,hogy ez így nem jó,élned kell!Szerintem szakadj el a géptől,menj ki a napra,keress olyan dolgot amiben élvezeted leled: film,könyv,vagy akár valami kézműves dolog.Keresd fel barátaidat,hisz vakáció van.De a legjobb lenne,ha a téged imádó barátoddal lennél,beszélj vele,segíthet:)
2008. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És miért nem találkozol a pasiddal?Neki is elmondhatnád mi bánt,sőt szerintem még többet segítene mint mi.
2008. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az lenne a legjobb, ha lekorlátoznád magadnak a számítógép előtt tölthető időt. Pl. napi 1 óránál többet ne engedj meg magadnak. Először biztos lesznek "elvonási tüneteid", de mindig találj ki valami programot, akármit. Pl. rendbe rakod a szekrényeidet, íróasztal fiókodat, menj ki füvet nyírni, barátnőzni, fagyizni, strandra, futni stb. Szóval bármit. A lényeg, hogy visszatalálj a "civilizációba". Kitartás!
2008. jún. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi!
2008. jún. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!