Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki alapból határozatlan bizonyos szitukba?

Figyelt kérdés
33 vagyok.Kívülről nem nézek ki határozatlannak.Egyes szitukba nem tudok nemet mondani ,és engedékeny vagyok.Például elkezdtem árulni a piacon ,és túl olcsón akarták megvenni amit árulok ,és végén engedtem.Ellenkező esetben nem adtam el semmit.Valaki azt mondja nem hagyta volna,valaki meg azt:sokat nem kérhetek azért amit árulok.Használt gyerekholmik voltak kevés hibával.Elég sok van otthon ,és már nem férek tőle.
2013. jún. 25. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi jelent neked az, hogy alapból? Genetikailag? Ha így értetted, akkor véleményem szerint, nem a válasz. A határozottság, jó kommunikációs és kereskedői véna a gyermek korban és az életed során megélt helyzetek, önállósági faktorokban tükröződik vissza. Szóval, ha voltak sikereid amiket magad értél el, és ezért elismertek akkor sokkal határozottabb leszel később. De utána sincs veszve semmi, gyakorlás kérdése az egész. Gondolt át, hogy miért engedtél a vásárlónak, mit szerettél volna ezzel elérni? Miért akartál neki jó benyomást kelteni? Miért gondoltad, hogy jó benyomást kell rá tenni? Stb stb, remélem segítettem.
2013. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!