Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelemérzetem van, elveszett...

Félelemérzetem van, elveszett az önbizalmam bizonyos emberek iránt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és 14 évesen kezdtem el komolyabban bulizni egy úgynevezett közösséggel,akikkel együtt nőttem fel. Mindent elmondtunk egymásnak azon a nyáron . Ez a csoport 15-16 fővől ált. Azonban itt kezdődtek a problémák

, anorexiás lettem... lelkemre , testemre kihatott... DE már egészséges vagyok és rendbejöttem , minden a régi, viszont NEM BÍZOM AZ EMBEREKBEN! Az egyik haverom osztálytársam a gimibe és félek hozzá szólni pedig vele szoktam bulizni... és a többiek. Félek közöttük és ők ezt nem tudják,olyanok mint régen, de én rettegek..pedig szükségem van rájuk.. mi lehet a bajom ???


2013. ápr. 11. 16:22
 1/1 anonim válasza:
Agyi alapon ez a két dolog összekötődött. A tested emlékszik az őt ért traumákra és valamihez próbálja kötni (valószínűsíthető, hogy a társaságot kötötte össze az anorexiával). Nem tudom mikor történt ez Veled ill. azt se, hogy történt-e még valami lényeges akkoriban ami rossz emléket kelthetett Benned. (cserbenhagyás a barátok részéről, viszonzatlan szerelem,...) Ha ez nem rég történt Veled akkor csak idő kérdése, egy idő után kihevered, ha nem akkor sajnos nem tudok mit mondani. :/
2013. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!