Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hányok, öklendezek, ha valaki...

Hányok, öklendezek, ha valaki mást hányni, öklendezni látok. Ki lehet ebből "gyógyulni"?

Figyelt kérdés
Volt már többször is, hogy hánytam, mert egy részeg haveromat hányni láttam. Már maga a hang, amit kiad hányingert vált ki nálam.
2013. jún. 23. 21:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Valaki hasonló cipőben?
2013. jún. 23. 21:18
 2/11 A kérdező kommentje:
Sőt valójában a hang a legdurvább nem is a látvány.
2013. jún. 23. 21:19
 3/11 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok. és akkor a szagokat nem is írtad :D

egyébként nem hiszem, hogy ezt ki lehet gyógyítani. valszeg ez egy reakció.

2013. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet belőle kigyógyulni, sajnos én is ilyen vagyok és nagyon nagyon utálok hányni, szinte rettegek tőle. Az a legrosszabb, amikor gyereked van és amikor hány, neked is kell és ahelyett, hogy segítenél rajta, meg takarítanál utána ott öklendezel te is. :/
2013. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam nagyon sokáig. Ez azért is volt nagy gond,mert eü-s vagyok:)

Aztán, miután megszülettek a gyerekeim és Őket többször láttam így,szépen hozzászoktam. Ma sem tölt el örömmel,de már nem leszek rosszul tőle.

Úgyhogy szerintem,hozzá lehet szokni.

2013. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor mostmár jól leitatom a haverokat, hogy pesztrálhassam őket és hozzászokjak :) Köszönöm a válaszokat
2013. jún. 23. 23:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja! Egy ideig majd jót hánytok együtt,de aztán csak megszokod :)
2013. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, nemtudom, nem akarok ünneprontó lenni, de az én gyerekem mindig sokat hány, hogyha beteg, vagy ha izgul, de nekem még nem sikerült hozzászoknom. :/
2013. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Ráadásul az extrém változatból. Én öklendezek fogmosás közben is amikor a bölcseségfogaimat mosom (pedig tényleg csak a fogamat mosom..), ha láttok az utcán pl. kutyak@kit akkor is öklendezek. Egyszer a buszon egy kisgyerek mellettem hányt mondanom sem kell, hogy muszáj volt leszállni a buszról mert éreztem, hogy mindjárt én is hányok.

Ja és nálam az, hogy orvos megnézzi a torkomat az nem működik mert végig öklendezem. Az egészben a legrosszabb, hogy nincs oka az egésznek nem vagyok pl. bulimiás..

2013. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lowriderGirl válasza:
Én is ilyen voltam, nagyon féltem is a hányástól, ha valaki mondta, hogy rosszul van, már mentem is arrébb... Aztán összeszedtem valami hányós-gyomorfájós betegséget párszor, és ott maga volt a megkönnyebbülés... meg aztán, fura így kimondani, de a sokadik után már rájössz, hogy nem is annyira világvége, túl lehet élni. Na ez így elég borzalmasan hangzik mondjuk, tekintve, hogy hányásról van szó, de a félelem tőle szerintem rosszabb, mint maga a dolog.
2013. júl. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!