Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SEGÍTSETEK! Cipralex mellékhat...

SEGÍTSETEK! Cipralex mellékhatások ilyenek?

Figyelt kérdés

Csütörtökön írta fel a dokim a cipralexet, tegnap kezdtem el szedni. Miután beveszem a gyógyszert kb 3 órára rá szédülés, remegés, izomgyengeség, lassabb szívverés, koncentrációzavar jelenik meg, illetve a pánikrohamok erősödése. Nem olvastam el a betegtájékoztatót, mert akkor tuti beképzelném magamnak az összes mellékhatást. Tapasztalatokat mondjatok légyszi ezzel kapcsolatban!!!!!!!!!!



18/L


2013. jún. 16. 19:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenek a kezdeti mellékhatások. Normális esetben ez egy pár napon belül elmúlik. Nekem is volt enyhe szerotonin szindrómám az első néhány napban, pokoli volt, de aztán elmúlt és segített a gyógyszer.

Remélem nem egész tablettát kezdtél rögtön szedni, mert fokozatosan kell ráállni a gyógyszerre. (Én úgy szedtem, hogy 2 nap negyedet, egy nap felet és utána már jöttek a mellékhatások.. de folytattam tovább a felet és végül minden rendben lett)

2013. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

szia,tavaly decemberben kezdtem el szedni.kb 2 hétig teljesen ki voltam ütve,olyan voltam mint 1 ágybanfekvő influenzás.először fél adag,aztán emelve egészre + frontin 0,25 ami mostmár 0,5 (nemtom miért) mindkettőt este veszem be.engem kb 1-1,5 hónap alatt teljesen rendbetett.ennek a gyógyszernek az a titka hogy ki kell bírni amíg beveszi a szervezet,de hidd el utána új ember leszel.sok sikert!


27/F

2013. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!