Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáter felír újra Rivotri...

Pszichiáter felír újra Rivotrilt, ha bevallom, hgoy hamarabb elfogyott, mint amennyit kiírt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Aligha, annak ki kell tartani.
2013. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha már elvonási tünetei vannak a páciensnek, akkor mit scinál?
2013. jún. 15. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy megvonási tüneteid vannak, két helyen is felcserélted a betűket:)

Ismerős:)

Nekem simán felírta, mondtam hogy már gyenge, hozzászoktam és kétszer annyi kell, felírt nagyobb mg-osat azt ennyi.

2013. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hmm, faxa. Kezdek irigykedni a pszichésekre. Azt mondják a Rivo + vodka nagyon ütős kombó. Ti ilyet nem tudnátok szerezni okosba? Mondjuk előbb elfogy az adagotok..
2013. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

és ha már elvonási tünetei vannak a páciensnek, akkor mit scinál?


Ha egyszerre kevés lett a nyugtató, akkor vagy a betegség változott meg, vagy rossz volt a megálapított mennyiség. A doktor meg tudja állapítani, melyik ok játszott közbe. Az első esetben ír erősebb antidepresszánst, második esetben ír több nyugtatót. De ezt max egyszer lehet eljátszani....

2013. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy föl fogja írni.

Miért ne írná,sőt megemeli az adagodat mert hisz az addigi az kevés.Azért fogyott el hamarabb,nem?

Aztán majd nézd meg magad mivé válsz a rivotriltól.Xanax, frontin, rivotril egykutya .

Már most függő vagy és ez csak romlani fog.

És amikor nem bírod tovább senki sem lesz aki segít leszokni.Mert nincs gyógyszer a leszokás segitésére .

Az orvos csak addig működik együtt veled amíg föl kell írnia a receptet.

Amikor a leszokást akarod mert már nagyon nagy adagokkal is szarul vagy és nem lehet tovább emelni.Akkor magadra hagy.Mert ahhoz nincs eszköze.

Inkább pszichológushoz járj és nagyon keményen dolgozz azon,hogy másképp folytatsd az életed,mert ez az út sehova se vezet.

2013. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Járok egyébként pszichológushoz is, és neki elmondtam ezeket a dolgokat és most továbbirányított egy csoportterápiára, ami erről is szól...

Köszi még egyszer mindenkinek a választ!

2013. jún. 19. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Örülök a válaszodnak.Okos vagy,jól csinálod.Sok szerencsét.

Utolsó voltam.

2013. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is remélem, hogy szerencsével járok
2013. jún. 19. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!