Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 mg Xanax + 4-5 doboz sör...

2 mg Xanax + 4-5 doboz sör mihez vezethet szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok johoz nem

De nyugi, az epilepsziat mar egesz jol tudjak kezelni, nyugodtan szetverheted az idegrendszered:)

2013. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem használsz ilyen mennyiségű xanaxot nap mint nap akkor +4 vagy 5 sör blackouthoz vezet. Lesz valami utolsó emléked arról, hogy "á ez egy baromság ki se üt" aztán szalagszakadás és kb 12 órával később valahol felébredsz.
2013. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

(második válaszoló vagyok)

Azt kihagytam, hogy ha abszolút nem vagy a xanaxhoz szokva akkor 2mg + alkohol kombónál már megvan az esélye a légzésleállásnak is és meghalhatsz ha nem segítenek rajtad.

2013. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 melike11 ***** válasza:
Az én anyám napi 5 mg szedd és ha van valami buli ő is szokot inni 6-7 doboz sört:)semmi baja nincs tőle.mondjuk nem veszi be az esti 1mg-ot csak akkor amikor már érzi hogy nagyon hiányzik.
2013. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kerszttolerancia. Az alkohol fel erősíti a nyugtató hatását ezzel a mellékhatások kialakulását is, a gyógyszer pedig az alkohol hatását erősíti. Hosszú távon ez alkohol és gyógyszer függőséget okoz, illetve személyiségtorzulást. Nagyobb mennyiségben pedig a pia és a gyógyszer akár légzésbénulást is!
2013. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 benzo23 válasza:
Én nem nagyon ajánlanám. Egyszer elmentem bulizni,és elfeledtem,hogy beküldtem pár szem rivot. Ráittam egy zombi koktél-t + 2 sört...háát benzombi lettem! 4 óra fixen kiesett!
2013. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Üzenném, hogy a fent említett adag semmi váratlannal nem szolgált és ezalatt érthetitek, hogy minden "megmaradt".


Azonban volt már szerencsém nagyobb dózisban keverni a dolgokat, na ott már az este vége blackout volt és nem, nem az alkohol okozta azt, egyértelműen.

Pont ellenkezőleg, kifejezetten, az átlag fogyasztásomnál -buli esetén, egyébként nem iszom rendszeresen- jóval több jutott akkor este belém és furcsamód majdhogynem semmi negatív hatását nem éreztem (ekkor már keveredett valamennyi Frontinnal is pedig) A problémát azzal okoztam, mikor hajnali 1-2 felé _máig sem tudom milyen_ elhatározásból bevágtam arcba még egy (talán) 0,5öt...na utána még olyan fél óra és off. Ez alapján az volt az a határdózis, ami már...hát...több volt a kelletnél.


Összességében -aki elolvasta a fenti eszét meg aki nem- annyit tudok javasolni, hogy bárminemű kísérletezés esetén mindenki teljes mértékben legyen vele tisztába, hogy nem csak a saját bőrét viszi vásárra, hiszen feltételezhetően vannak szerettei, stb. akik még számítanak rá.


SUM: Csak ésszel, !!mértékkel!! mindent lehet. ;)

2013. máj. 18. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!