Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez velem, amikor...

Miért van ez velem, amikor utcára megyek?

Figyelt kérdés
Amikor az utcán sétálok, mindig rettegek attól, nehogy szembejöjjön egy ismerős és köszönnöm kelljen neki. Ha ez mégis megtörténik, azt hiszem, hogy biztos azt gondolja rólam magában, hogy milyen szerencsétlen vagyok. Miért van ez?
2013. ápr. 30. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ez néha nekem is eszembe jut. kevés az önbizalmunk, nem vagyunk kibékülve magunkkal. azt gondoljuk, mások is úgy látnak minket, ahogy mi magunkat. és ebben van igazság, gondold át!
2013. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is szoktam ilyeneket gondolni. Biztos, hogy az önbizalomhiány miatt.
2013. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam gondolni. Meg ha látom hogy jön felém az ismerős már előre rákészülök "a nagy találkozásra" :D félek hogy köszönés közben elcsuklik a hangom meg ilyenek... de én emellett szorongok egész régóta plusz stresszes is vagyok, meg persze önbizalomhiányos
2013. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!