Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? (nem igazán...

Mit tegyek? (nem igazán tudom, h hova kéne írnom, szóval pakoljátok a szerintetek megfelelő kategóriába)

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok, akinek elég sok lelki mizériája van. (Család - fater, barátok, akik annyira jók, hogy mindig keresztbe tesznek, suliban a tanárok is utálnak és szórakoznak velem és még sorolhatnám napestig)

A fizikai fájdalmat eléggé jól bírom, a lelkit már annál kevésbé. Le kell valahogy fezetnem a feszültséget és a dühömet, eddig 1-2 alkalommal vágdostam a kezem, karcolgattam bele, de ezt nem akarom. milyen megoldást tudtok ajánlani, ami hatásos és mégsem sérülök meg benne(annyira nagyon mintha a falat ütném vagy felvágnám a kezem)?


2013. ápr. 27. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem ártana.(Inkább verj szét valamit egy roncstelepen).Különben sporttal le tudnád vezetni.
2013. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy erre nem sok lehetőség van a sportra. Konditerem van, ahova néha járok futni, de az nem segít valami sokat. Anya nem enged dokihoz, azt mondja hülyeség.
2013. ápr. 27. 10:27
 3/4 anonim válasza:
pedig menj pszichológushoz. amúgy én valami küzdősportot ajánlok, ahol ütni tudsz, és téged is ütnek:)
2013. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És milye sportot? Melyik lenne a legjobb?
2013. ápr. 27. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!