Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehet az, hogy álmomba...

Miért lehet az, hogy álmomba beszélek, sokszor motyogok vmi amit nem lehet érteni? Előfordult, hogy remegtem, amit a párom mesélt el. Kellemetlennek érzem, főleg most amikor új kapcsolatom van.

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, emberi szokás. Sok mindenkivel előfordul. Ha nincs titkolnivalód akkor nem hiszem hogy aggódnod kéne az új kapcsolat miatt.
2009. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hehe a tesommal 1 szobaban alszunk es pont ugyanezt csinalja XD jaj hanyszor ijedtem mar meg tole mikor elkezdett almaban motyogni, volt olyan h felult par masodpercre aztan meg viszafekudt. de en sem vagyok jobb, 2x voltam alvajaro. szerintem ez normalis masnap meg jot rohogtog csak az egeszen XD abszolut nem ciki
2010. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jaaj, az semmi. én is beszélek néha, sőt pofont is adtam már anyának, amikor kisebb voltam:D úgy másfél hónapja meg itt aludt a barátnőm, én pedig éjjel felültem és néztem magam elé:D:Dérdekes dolgok ezek:)
2010. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!