Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontint orrba, esetleg vénásan?

Frontint orrba, esetleg vénásan?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm azt mondta, hogy pánikbetegségre frontint szed -én is- de ő van hogy felszívja (persze kisebb adagot, porrá zúzva), és van hogy vénásan, hígítva (ennél is kisebb adagot) és hogy sokkal jobban hat. Érdemes kipróbálni? Vegyük azt, hogy 1mg-ot szedek naponta, vagy 1.5-öt, akkor 0.25 felszívva mennyire hat? Mondjuk én egy nagy baromságnak tartom, de nem tudom, milyen hatással van a szervezetemre, ezért kérdezlek titeket.

Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2013. márc. 5. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Jézusom... egyre hülyébbek az emberek. Komolyan mondom, én ezt már nem is értem. Ne próbáld ki, mi értelme van ennek? Az ég világon semmi, csak annyi, hogy vagy a vénáidat teszed tönkre vagy az orr nyálkahártyáját. A hülyeség határtalan...
2013. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a vénás gyógyszerek mindig jobban hatnak mint amiket szájon át veszel be, mert akkor a májat megkerüli nem bontja le.


viszont nem értem, hogy hogyan adja be vénásan. ahhoz minimum steril sóoldat kell(amit nem lehet beszerezni a sarki patikában vény nélkül)+ fecskendő, tű és szerintem ha a tablettát össze is zúzza se fog annyira elegyedni a sóoldattal, hogy beadatható legyen vénásan.

2013. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én ugyan nem folyamodok ilyenhez, félnék is a dologtól..

Ő orvosi karon folytatja útját és az édesapja orvos, szóval van honnan szednie ilyen-olyan hozzávalót dolgokhoz. De inkább nem keveredek bele. Azért köszönöm a válaszokat.

2013. márc. 5. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
én próbáltam orrba, semmi értelme. ráparáztam és inkább szar volt. ne csináld, értelme egy hatalmas 0.
2013. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is fogom :/ volt amikor víz nélkül akartam lenyelni és borzalmas íze volt, marta a számat.. akkor mit tehet az orrommal? Az még érzékenyebb..
2013. márc. 6. 18:22
 6/6 csizia válasza:
29%
Óriási poén. Xanaxot vénásan... AZt tudom ,hogynyálkahártya (orr) Ugynaz gyorsabban jön a hatás és gyorsabban megy is. Vénásan ez méginkább igaz. Persze szerfüggő is. Valamit felszívsz az orrodba azt a mentő is hiába jön érted. Nem érdemes ilyennel kisérletezni. Max öngyilkosság előtt akkor már ugyis mind1. Viszont a steril sóoldat érdekel mire jó. Azzal melegtik fel a kanálba a szert? Úgy tudtam sima citrompótló tökéletesen megteszi...
2013. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!