Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teli vagyok indulattal, mert...

Teli vagyok indulattal, mert "túl kedves" vagyok az emberekhez. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
pl. ma is volt kresz rutin vizsgám és megbuktam:D ez volt a második alkalom, hogy nem sikerült, és már kikészültem mert nagyon unalmas már vezetgetni..mondta a vizsgabiztos a hibám aztán látja h elkezdtem sírni és erre benyögött egy ilyet, hogy felnőtt férfiak nem sírnak. erre nem mondtam neki semmit, csak elköszöntem tőle aztán kiszálltam a kocsiból + a cuccomat kivettem a csomagtartóból. most viszont annyira bánt ez a kijelentés tőle, hogy legszívesebben SZARRÁ szidnám, érzem, hogy emészt belülről a "mérgesség" az indulat, nagyon mérges vagyok. mit csináljak ilyenkor? egyáltalán h lehet ilyen érzéketlen vki? mert vígasztalásnak kur_va szar volt..:D

2013. febr. 25. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Egyébként leveztheted a felgyülemlett energiát/stresszt jó hangos zenével, futással (kifulladásig futni), találni vmi boxzsákot és azt püfölni.


Jobb tudatosan, irányítva kiadni ezt, mint megvárni, hogy a legrosszabb helyzetben szabad utat törjön magának, amikor a legkevésbé számítanál rá. Nehogy olyanon vezesd le, aki pl. soha, semmivel nem ártott neked, csak éppen ő van kéznél alapon.


Ezt tapasztalatból írom.

2013. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

a vizsga után másfél órát sétáltam, aztán olyan hangosat hallgattam zenét,amilyen hangosat a hangfalt bírt ,de még mindig bennem van. annyira érzéketlen volt a nő, legszívesebben szájon csaptam volna, vagy kirohantam volna egy autó elé ott. folyamatosan lejátszódik az esemény a fejemben és mindig feljön az az indulat a felszínre ami akkor is jelen volt.

2013. febr. 25. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Valahogy ki kellene engedned a gőzt.

Valami sporttal, harcművészettes, vagy hasonlóval. De egy jó pogó valami koncerten is megteszi.


http://www.youtube.com/watch?v=Farm5aidvc0

2013. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hangos zene jó, csak tönkremegy a füled...


egyébként nem baj, hogy érzékeny ember vagy...én csajoznék, éjjel-nappal...a legjobb módszer.

2013. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idővel le fog tisztulni, hogy ilyenkor mit kell tenned. Én pl. már tudom rendezni magamban, hogy kinek sz*rok magasról a véleményére, mert semmit nem számít az illető, ki az akinek érdemes valami frappánsat visszavágni, amitől észre veszi magát, és ki az, akivel komolyan el kell beszélgetni, mert fontos volna nekem, de nagyon megbántott. A lényeg, hogy az ilyen téged mélyen érintő helyzetekben valami köztes utat találj a "SZARRÁ szidás" és a csöndben elköszönés között. Tehát a helyzetet kell megtanulnod kezelni, nem az a megoldás, ha majd fölrobbansz rá 10 percre futsz egy kört, vagy bömbölteted a zenéd.
2013. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!