Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám magam kigyógyíta...

Hogyan tudnám magam kigyógyítani a borderline szindrómából?

Figyelt kérdés
Sajnos tudom magamról, hogy az vagyok, vagdosom a kezem, ez olyan nekem, mint másnak a cigizés. Senki nem beszél velem kb. 1 igaz barátom van de ő elköltözött szalagavatómon egyedül voltam, van egy barátom már 4 éve, de sokszor úgy érzem, hogy nem szeret, és nagyon féltékeny is vagyok. Próbálok netem barátkozni semmi sikerrel, régebben jó ember voltam. Segítettem másokon, most is segítek, de már szinte irigy vagyok mások boldogságára, hogy másoknak milyen sok mindenük van, milyen drága, szülei kifizetik nekik stb. Van egy srác akit kedveltem és képes lettem volna dobni miattam a barátom, de csak átvágott, most is mintha szeretném, de tudom nem szabad, mert minden rendben van a párkapcsolatommal. Osztályban senki nem kért tőlem tablót, tablóképem katasztrófa, tanároknak ballagási ajándék egy videó az osztályról ami képekből van kirakva, és egyiken se vagyok rajta. Annyira feleslegesnek érzem magam. Nem vagyok jó semmire, nem is értem minek van a barátom velem mikor 1000x szebb és jobb, lányt találhatna.
2013. febr. 24. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

Magadat nem nagyon fogod tudni kigyógyítani. Keress egy jó pszichológust, aki terápiával és gyógyszeres kezeléssel segít majd neked.

Erre nincsenek házi praktikák.

2013. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mintha a számból vennéd a szavakat, kedves kérdező :(
2013. márc. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanez van nekem is.kérlek majd írj.
2013. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!