Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MI bajom lehet? Ezt nem tudom...

MI bajom lehet? Ezt nem tudom már elviselni!

Figyelt kérdés

Csak néhány napja tart az állapot, de szörnyű. Szorongok, de ugyanakkor érzéketlennek érzem magam, ha megölelek akárkit, aki eddig szerettem, nem érzek semmit. Sőt van olyan, hogy elképzelem, hogy milyen lenne megütni, de sosem tenném meg. Úgy érzem, nincs az életemnek értelme, nyakamon az érettségi, nem tudom, mit fogok kezdeni magammal. Az öngyilkosságra is valahogy késztetést érzek, pedig nem akarom megtenni, mert félek a haláltól, mert bizonytalan vagyok az Istenbe vetett hitemnek. Iszonyatosan üresnek érzem magam, pedig mindig vidám, erős lány voltam. Most pedig egész nap azon rágódom, hogy egyáltalán mi értelme van az életnek.

Segítsetek, könyörgöm, nem szeretném, hogy kicsússzanak a dolgok az irányításomból, nem szeretnék öngyilkosságon gondolkozni, és szeretnék boldog lenni!


18/L


2009. szept. 3. 17:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah, és nem szeretnék megbolondulni, és gyógyszereket szedni...
2009. szept. 3. 17:22
 2/7 anonim válasza:
Történt mostanában veled valami?családiondok,szakitás uj iskola?
2009. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
bocsi gondok
2009. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem. Csupán az, hogy elkezdődött az iskola, és nagyon stresszes év jön...
2009. szept. 3. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak összezavarodtál az előtted álló kihívások miatt. Én azt javaslom, hogy valakivel beszéld meg ezt akiben bízol és ez segíteni fog. Ha nem segít senki akkor menj el párszor pszichológushoz. Szerintem nincs nagy baj! :) Csak bízz magadban, menni fog az! :)
2009. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A közelgő kihívások, a nehézségek sokszor járnak lehangoltsággal, ilyen érzésekkel, hangulatzavarral. Azt mondom, hogy próbálj meg olyan dolgokat csinálni az iskola mellett, amik maximálisan kikapcsolnak és amiben kedved leled. Ha rosszabbodik, pszichológushoz kell fordulni.
2009. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szorongsz az érettségi miatt.ennyi.

am megértelek, mert most én is eléggé stresszes vagyok..:S

2009. szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!