Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Örökösen fáradt vagyok,...

Örökösen fáradt vagyok, mintha valami leszívná az energiámat . Mitöl lehet?

Figyelt kérdés

Egyfolytaban faradt vagyok, es mintha nem lennek onmagam , folyamatosan kivulrol latom magam, hogy miket csinálok, ezert nem is tudok kinyilni. Olyan mintha egy masik lelek ulne rajtam. Nem vagyok stresszes söt nagyon is nyugodt, csaladomban is minden rendben, tehat nem egy pszihes dolog. Olyan mintha mindent kintrol figyelnek, meg is feletkezek, hogy en is hozza szolhatok az adott temahoz pl.

Mit tudok csinálni, hogy énis olyan legyek mint a tobbi ember ?

:) 18/F



2013. jan. 11. 08:24
 1/6 anonim válasza:
Keress fel egy pszichológust, mert lehet,hogy összetettebb a válasz,minthogy itt simán meg lehetne oldani.
2013. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt.Vashiányos vérszegénység lett a diagnózisom vége. :) Menj el orvoshoz!!!
2013. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mind a kettötöknek, sokat segittetek.
2013. jan. 11. 22:45
 4/6 anonim válasza:

Hát nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de én hiszek a szellemekben és az egyik ismerősöm is panaszkodott, ugyanilyen próblémái voltak. Fáradékonyság, ő is úgy érezte,mintha mindent kivülről látna...

Elment egy emberhez, aki szellemekkel foglalkozik, tehát szellem eltávolítása egy emberről stb. Ő mondta neki, hogy egy szellem ül rajta , és leszedte róla.

Most már teljesen olyan, mint régen, egyáltalán nem fáradékony, és megint olyan pörgös, mint régen.

Szerintem nem kell egyből pszihologushoz menni, mert előfordul hogy valakire egy szellem rátelepszik, vagy ráül, és csak egyszerűen le lehet szedni.

Nem tud mindent egy pszihologus megoldani!

2013. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemtudom, hogy valaki ráfog e még nézni erre a kérdésre, de mostmár egész jól vagyok, szerintem a viz volt a megoldása , mostanában megiszok 1 nap vagy 3l-t és nagyon jól érzem magam.
2013. okt. 10. 08:48
 6/6 anonim válasza:
Én ránéztem, és köszönöm a választ kérdező! Nálam is ugyanez a helyzet, és pont a vízre is gondoltam, de így akkor megerősítést nyerve elkezdek tudatosan újra több vizet inni.
okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!