Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért van? Néha alig tudok...

Ez miért van? Néha alig tudok elaludni ez miatt. Fontos!

Figyelt kérdés
Néha az ágyban alvás közben furcsa hangokat hallok. pl : az evőeszközök lent a konyhában mintha zörögnének, recseg a padló meg ilyesmi.... mi lehet ez a képzeletem játszik velem??
2009. aug. 27. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Éjszaka, amikor csend van, rengeteg olyan neszt meghallunk, amit napközben a folyamatos zaj miatt nem. Recseg a parketta, a redőny, megcsúsznak a mosogatóban a tányérok stb.. Nem a képzeleted játszik veled, ezek természetes dolgok, nem kell félned miatta.
2009. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze ez igy van!

ezeket nem hallod a napi zaj miatt,

azzl h bemeséled magadnak h ez a képzeleted, még inkább hllasz hangokat, ugyh nyugidj meg és aludj el, ha nem megy akkor aroma gyertya avgy iylenek, avgy mondjuk a párod;)

Pusz

2009. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
lehet szellemek vannak a lakásba:P na jó ebben se mindenki hisz,csak ez is lehet egy feltételezés!
2009. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nah akkor porszívóval alszom :D
2009. aug. 28. 12:18
 5/10 anonim válasza:
XD nem rossz ötlet, hajrá
2009. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
velem is gyakran van. Sőt még nap közben is, hogy fura zajokat hallok mikor egyedül vagyok itthon. Azt javaslom halgass zenét, és próbálj úgy aludni, vagy állítsd be a tv-t kikapcsolásra:D
2009. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most ne röhögjetek de 14 vagyok azt hogy tudom beállítani???
2009. aug. 28. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:

szia

én is 14 vok. na velem ugyan ez a hejzet.

2009. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez gyakori sztem sokaknál,nálam is időnként.Képzeld tegnap se tudtam csak nehezen elaludni,de most nem hangoktól.párszor felriadtam,de már majdnem aludtam mindig olyankor.Mintha vki fejbeütögetett volna,éreztem a gyenge ütést(persze nem fájdalmasat,olyan mintha vki szólni akarna)Meg mintha elesnék,meg leesnék valahonnan.Már félig álmodunk olyankor.Van amikor a nevemet hallom,meg olyan szövegeket,amiket aznap hallottam,megismétlődnek félálomban.
2009. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem ien még nem volt de most is volt oan hogy mintha valaki járkálna a konyhába , lemegyek és semmi
2009. okt. 20. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!