Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám elérni azt,...

Hogyan tudnám elérni azt, hogy gyakrabban tudjak arról, ha álmodom?

Figyelt kérdés
Néha előfordul, hogy tudom, hogy most éppen álmodom. Ez fantasztikus érzés, mert olyankor bármit megtehetek, olyanokat amit a valós életben nem. Sajnos azonban ilyenkor viszonylag hamar felébredek, ráadásul elég ritkán fordul elő ilyen. Próbálok gyakran ráondolni, hogy most álmodom vagy valóság, hátha akkor ezt majd az álmomban is megteszem, de nem jött be. Mit tudnék tenni annak érdekében, hogy gyakrabban tudjak arról, hogy ez most éppen az álomvilág.
2009. aug. 27. 09:18
 1/3 anonim válasza:
19%
semmit, mert lehetetlen nekem sose sikerült :D pedig én is szeretném néha ;)
2009. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én egyszer találkoztam egy emberrel, aki állítólag elég gyakran irányítja az álmait. Úgy érte el, hogy napi 5x megfogja a falat arra gondol, hogy most éppen nem álmodom és minél több személyes információt mond el magáról. Egyébként keress rá arra, hogy irányított álom!

Szívesen

2009. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Készíts az ágyad mellé paírt, és tollat. Ha éjjel felébredsz és van álomképed, írd le akkor, mert reggelre valószínüleg elfelejtenéd!
2009. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!