Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bunkó vagyok játékban. Ez jó...

Bunkó vagyok játékban. Ez jó nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon hülye kérdés, de ideírom mert kíváncsi vagyok véleményekre.


Évek óta játszok egy lövöldözős online játékot. A játékban és annak chat felületén megszokott a tahóság, bunkóság és egymás megalázása. Hosszú ideig nem igen reagáltam ezekre, ha kifejezetten engem és szép tartalmasan sértegettek csak akkor lőttem szét az illetőt. Pontosabban a virtuális mását. Van baráti és ellenséges oldal a játékban, barátra nem szabadna lőni.


Az elmúlt hónapokban egyre mélyebbre süllyedtem, a bosszú mind hangsúlyosabb lett. A velem bunkóknak automatikusan kivégzés jár, de néha arra is rálövök aki mással bunkó, különösen ha kisebbet bánt.

És ez még nem a legalja. A legyőzött ellenséget már rendszeresen lebénázom és megalázom chaten. Pont azt csinálom ami kellemetlen a másik féltől amikor én veszítek. Bunkózásom célpontjai a bunkók, de chaten az egész ellenséges oldalt inzultálom, ezért szavaimmal olyat is eltalálok aki nem érdemli. Nagy lelkiismeret furdalásom van, ha valaki normálisan visszaír, hogy ne legyek goromba.


Akkor is vegyes érzéseim vannak amikor valaki megérdemelten kapja tőlem a golyót vagy sértő szót. Jó és rossz egyszerre. Szóval nem tudom, hogy jó e nekem vagy sem a bosszúállás.


Pszichiátriai eset vagyok, ha csak ezt akarnád közölni felesleges ide írnod.



2013. jan. 2. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
jó ez így nincs ezzel semmi gond
2013. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel játszol? Mondjuk mindegy.


Magyarokkal játszol?


Én több, mint 5 éve vagyok Host egy ilyen lövöldözős játékban. Elég gyorsan megtanultam, hogy magyarokat ne engedjek be a szerveremre.

Tapasztalataim alapján pontosan ők azok, akik ezt csinálják.

Ezen kívül még erősen dívik a "csak azért, mert én (mint host) is magyar vagyok, akkor már nekik mindent lehet" hozzáállás. Alapjában véve, képtelenek a normális játékra.

Félreértés ne essék, a külföldiek között is előfordul, de az elmúlt 5 évből talán 4 esetet tudnék említeni. Ebből 2 lengyel, 1 török és 1 angol volt.


Továbbiakban egyes emberek (főleg a magyarok) nem értenek a szép szóból, így nem marad más választásod, mint így reagálni. És már nem azért, de igen is így kell velük beszélni. Ugyan, miért ne tennéd? Hiszen tőlük is ezt kapod.


Szóval nincsen semmi probléma a viselkedéseddel.

Csak tartsd meg azt a szokásod, hogy csak a bunkókkal viselkedsz így.

2013. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt írod, hogy a játék miatt lettél agresszívabb? Szerintem próbálj kicsit kevesebbet játszani, vagy valami szelidebb játékstílusokat.
2013. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is játszom ilyeneket, és ismerős a dolog, bár én ritkán szólok bele, de amikor nekem sikerül úgy kiszivatni másokat, hogy elkezdenek sértegetni és bunkózni, én nagyon szoktam röhögni. Olyankor esetleg visszaszólok és provokálok, de csak azért, mert vicces. El nem tudom képzelni, hogy valaki az ilyet tényleg komolyan veszi. Fura vagy.
2013. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!