Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 22 éves nö vagyok és azt...

22 éves nö vagyok és azt vettem észre hogy egy ideje csak a multra tudok gondolni hogy mi volt régen 10 éve és milyen jo volt és bár visszamehetnék. Ez normális?

Figyelt kérdés
Régi osztálytársaimat és ismeröseimet nézegetem a facebookon régi fényképeket veszek elö a szüleimet és a barátaimat arrol kérdezgetem hogy emlékszenek e mi volt ekkor és akkor és folyton csak arra tudok gondolni hogy bárcsak 5 vagy 10 évvel ezelött lennénk és lehetnék megint gyerek.Már honapok ota tart ez a valami nálam és nagyon rossz érzés mert belül valami ürességet érzek.Mi történik velem?
2012. dec. 18. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan valami valtozas tortent az eletedben, eppen ezert a multbeli szep esemenyekre koncentralsz, legyen celod, hobbid, amiben oromet talalsz, mivel ugy erzem, hogy jelenleg ez hianyzik az eletedbol.
2012. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen jol látod sajnos. Köszönöm a válaszod
2012. dec. 18. 09:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én amióta megszülettem csak a múlton jár az eszem :D Öreg hiba, de hát néhányan ilyenek vagyunk. De biztos lehet rajta változtatni.
2012. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ez idegsitö hogy mindenben csak azt látom hogy pár éve jobb volt
2012. dec. 18. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok és nálam is véletlenszerű időközönként előszokott fordulni hasonló eset. Általában én az általános iskola alsó tagozatáról álmodozom, hogy milyen jó is volt ott. Lehet hogy olyan negatív változás történt az életedben, ami a gondolataidat erre kergeti, legalábbis nálam ezzel szokott összefüggésben lenni.
2012. dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
keress célokat a jelenben, olyanokat amikre vágysz és azok a jelenben fognak tartani. Nyílván tényleg azért gondolsz a múltra, mert akkor jobb volt, mint most. Erről csak te tehetsz, akarnod kell, hogy most is jó legyen, tegyél érte, de ha a múltra gondolsz mindig, ez nem fog összejönni, le fognak egy idő után hagyni azok az emberek akik mentálisan rendben vannak, és akkor baszhatod, mert akkor már tényleg nehezebb lesz, és akkor még inkább a múlton fogsz rágódni.
2012. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!