Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S! Haj "tekergetés" és...

S. O. S! Haj "tekergetés" és "cumizás"! Mi baja lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Először is elnézést,hogy ide (is) kiírtam,de talán itt kapok válaszokat.

Nagyon aggódom az unokahúgomért,amióta megláttam,hogy a haját a két ujja között fentről lefelé húzogatja,majd ha kiesik a kezéből,akkor újra és a nyelvét kidugva cumizik.Nagyon meglepődtem,mert eddig nem tudtam ilyesmiről,de két napja véletlenül megláttam,amikor egyedül volt a nappaliban.Mi baja lehet?Tapasztaltatok már ilyet valakinél,hogy kezelték?

A normális válaszokat előre is köszönöm!


2012. dec. 1. 19:03
 1/4 anonim válasza:
hány éves?
2012. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 :(
2012. dec. 1. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Elozmenyek, eddig hogyan viselkedett? ez most kezdodott el, vagy mar regen is ilyen volt a viselkedese? Belso feszultseg, izgalom, tehat idegesseg okozza ezt.
2012. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem találkozunk olyan sokszor,de azt tudom,hogy eléggé szorongós,magába forduló és depressziós.Azt nem tudom,hogy ezek vajon mikor kezdődhettek,mert nem mertem rákérdezni,de szerintem nem mostanában.
2012. dec. 1. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!