Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja lehet az ismerősömnek?

Mi baja lehet az ismerősömnek?

Figyelt kérdés

Ismerősöm 19 f. Nagyon nagy a szája, próbál vicces lenni társaságban, viszont egy villamosra képtelen egyedül felszállni. Mindig kell mellé valaki, aki fogja a kis kezét, különben nagyon könnyen megfájdul az érzékeny kis lelke.


Egyedül képtelen a dolgait intézni, mászkálni; ha 2-3 nap telne el úgy, hogy senki nincs mellette, belehalna.


Eközben meg mindenkiről van valami véleménye, amit nem is rejt véka alá. Ami a szívén, az a száján. Nagyon pletykás, muszáj valamit mondania, a dumálásban és a pletykálkodásban vezeti le a szorongását. Ha nem teheti, szorong.


Most van 1 barátnője meg 1 barátja, akitől puszival köszön el. Ez annyira érzékenyen érintette, hogy homokosnak hiszi magát. Húz a kis szíve a barátja felé. Azt hiszi, lenne valami belőle... egy 10 éves naiv és érzékeny kislány szintjén van érzelmileg.


Hogy lehetne rajta segíteni? Nem szeretném, hogy ilyen legyen, 4 éve ismert engem, suli után mindig hallgattam a lelkizős hülyeségeit, hagytam, terheljen, de nem változott. Hogy lehetne rajta segíteni? Hogy változhatna?



2012. nov. 28. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom van elég baja ha ennyire komoly gondjai vannak. Ő ilyen azért még nem kell neten hirdetni, hogy milyen bajai vannak, még akkor sem ha nagyszájú. Ha nagyon nem szimpatikus neked akkor kerüld a társaságát, nem kötelező mindenkivel jóban lenni :)
2012. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!