Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja lehet a lányomnak?

Mi baja lehet a lányomnak?

Figyelt kérdés
A lányom reggel elmegy az 5:40-es busszal pedig megy 7:15-kor is.Kérdeztem tőle mér ébred fel 2órával korábban mikor a 7-es busszal is beérne az iskolába.A válasza az volt, hogy gyűlöli az embereket és nemtud felszálni egy olyan buszra ami tele van emberekkel.Szerintetek van valami gond vele?
2012. okt. 26. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Tömegiszonya van!

Ha egyébként nem egy antiszociális személyiség, akkor ezzel önmagában nem hiszem hogy gond lenne, én sem nagyon bírom, mikor a buszon vadidegen emberekkel nyomorgok egy buszon és egymáshoz simulunk, mint a heringek, én is inkább gyalogolok.

És a lányodnak a kettő időpont között nincs busz?

2012. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes a sofőrbe..netán másba, aki azzal a busszal jár
2012. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát mostanában elég furcsa,csendes,gyakran rosszkedvű de férjem azt mondja "kamaszkor már megint".
2012. okt. 26. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha jó vele a kapcsolatod beszéld meg vele.

Ha szerelmes lenne a buszsofőrbe vagy hasonló nem adott volna ilyen negatív választ.

De biztosan valaki olyan jár azzal a busszal, vagy olyanok, akiket nem kedvel, vagy esetleg bántják érzelmileg.

2012. okt. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom vele sajnos megbeszélni, nem mond el semmit.
2012. okt. 27. 07:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló voltam és máig nem szeretek a szüleimmel beszélni, kiderült, hogy "beteg" vagyok. SZóval azt javaslom, hogy nyíltan korrekten álljon elébe és beszélje meg vele, ne kerteljen, mert az még idegesítőbb tud lenni... Tapasztalat. Ha más nem, akkor mondja, hogy pszichológushoz viszi... vagy egyéb ilyen.
2012. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán igazat mond...akkor nincs vele baj, ha vannak barátai, nevet, boldog. Annak látszik? Akkor nem gond szerintem, hogy nem szereti a tömeget a buszon.

Lehet, hogy füllent. Akkor meg valami más oka van arra, hogy idő előtt odaérjen....pl. valaki akivel találkozik, akár fiú, akár lány, vagy tanul, vagy akármi, de nem akarja az orrodra kötni, ezért mondja hogy nem bírja a tömeget. Az is lehet, hogy simán fél hogy a 7:15-ös busz nem ér be időben. Hát, más most nem jut eszembe. Üdv.

2012. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!