Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezeljem a pánikbeteg...

Hogyan kezeljem a pánikbeteg munkatársam?

Figyelt kérdés

Elég régóta pánikbeteg...ha beszélgetni próbálok vele az a baja, ha nem akkor meg az.

Véletlenül se érhetek hozzá, ha hozzászólok a munkájához azt is sértésnek veszi.

Máskor meg jól el tudunk beszélgetni...


2012. okt. 31. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi köze van a pánikbetegségéhez, hogy néha nem lehet hozzászólni, meg semmi se jó neki? Szerintem csak szimplán szeszélyes és kiállhatatlan. Sz*rd le.
2012. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez nem panikbetegsegnek hangzik, sokkal inkabb paranoid szemelyisegzavarnak. o neki kene ebben segitseget kerni, te azt tudod tenni hogy soha ne tamaszd ala a felelmeit, ne ismerd el hogy igaz amiket allit es ne vitazz rajta mert azzal is az lesz a latszat hogy neki van igaza es ez egy valos problema.

probald elengedni a fuled mellett a mellekes megjegyzeseit meg a megsertodeset es folytasd a beszelgetest mintha azok el sem hangzottak volna. ezeket csak magad lelki nyugalma miatt mondom, ha o nem akar megvaltozni akkor a fejed tetejere is allhatsz, akkorse fog.

2012. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ennyi információ alapján ne akasszunk rá valami súlyos korképet.. Simán el tudom képzelni, ha bal lábbal kel fel minden irritálja. Azt meg szerintem igen kevés ember nem veszi sértésnek, ha "hozzászólnak" a munkájához. (Még, ha intelligensen is tudja lereagálni.)


Amúgy nekem is van olyan kollégám, akivel van, hogy jól eldumálok, de ha valami nyomaszt/sok a munka stb., nincs kedvem a hülyeségét hallgatni, és azt kívánom, bár a színét se látnám. De ez nem pánikbetegségtől meg paranoid személyiségzavar miatt van.

2012. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy hasonló kollégám, eljöttem a cégtől...előbb utóbb rád is hatással lesz a dolog, az embereknek tényleg van kisugárzása, egy ilyen embernek általában rossz szokott lenni , ha nem kíván meggyógyulni, akkor tönkreteszi a környezetét is, akaratlanul is. A gyógyulásához pedig senkinek nincs köze csak saját magának...
2012. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon le tud húzni a negatív hozzászólásaival amiket nekem címez, viszont a főnökkel meg jóba van, és ő a betegsége miatt elnézőbb vele, engem meg minden apróságért lehord
2012. nov. 2. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!