Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen homeopátiás nyugtatót...

Milyen homeopátiás nyugtatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az egyik lakótársam szörnyen idegesítő,állandóan felidegesít,ingerel, csak rövid ideig tudok nyugodt lenni a társaságában.Mi az amitől kinyit nyugisabb,lazább vagy kevésbé ingerlékeny lennék?

2012. szept. 15. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
sedatif pc
2012. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kollégiumban vagy albérletben laksz?

Nem lehetne lakóhelyet változtatni, ha egy konkrét személy az idegességed forrása?

Egyéb szerekhez csak a legvégső esetben nyúlnék.

2012. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
valeriana relax vagy sedatif pc.
2012. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak nyugtató teák. Mellesleg mivel idegesít a lakótársad?

Nem tudod elcserélni?

2012. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Albérletben lakok, de nehéz tőle megszabadulni mert nincs kivel laknia kb. és észre se veszi hogy velünk se kéne :) Eléggé zavaró, hogy egész nap magáról beszél,ami engem nem érdekel, rendetlen,lusta, folyamatos hangulatingadozásai vannak,nincs benne semmi nagyvonalúság stb. Mindig van valami olyan húzása ami nálam kiveri a biztosítékot és olyankor magamban fortyogok :D Na ezért kéne valami,amitől én is nyugodtabb lehetnék.
2012. szept. 15. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok ismét.


Ugye nem gondolod komolyan, hogy TE használj akármilyen nyugtatót (még ha az homeopátiás is), mert van egy másik személy, akivel nem nagyon tudtok együtt lakni?

Egy idő után a szer sem fog ugyanúgy hatni, ezért majd vagy több kell vagy másik...


Vannak bizonyos alapszabályai az együttélésnek, amit ha valaki nem tart be, azt ki kellene tenni, amennyiben ez másokat is zavar. Ez lenne a jó megoldás. Nem az, hogy TE szedsz bármit is...

2012. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van,de vannak emberek akikkel egyszerűen nem lehet mit kezdeni,neveltetésükből,személyiségükből fakadóan.Én meg nem vagyok egy veszekedős típus. Persze amint lehet megpróbálok eltávolodni az illetőtől.
2012. szept. 16. 00:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Sedatif pc vagy valeriana relax... mindkettő jó készítmény. A sima valeriana is jó (drazsé), de azt inkább elalvás előtt ajánlom. Valamint kiegészítésként citromfű tea.
2012. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A DM-ben vettem "Nyugtató teakeveréket", mert a Valeriána nem jött be nekem. Na, ez a tea hihetetlenül bevállt!!
2012. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!