Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám visszahozni az...

Hogyan tudnám visszahozni az 'életkedvem'?

Figyelt kérdés

Mostanában sok probléma volt, sok emberben csalódtam. A pozitiv hozzáállásom 180 fokot fordult. Tudom jól, ha az ember mosolyogva jár a világban, szerencsésebb, és bevonzza a jót. Sokáig ez így is volt, de ez megváltozott, és már nem tudok pozitivan hozzáállni semmihez, már azon is elgondolkoztam, hogy a hősiesen letett cigarettát ujra előveszem..de az mégjobban lentebbnyomna szóval az sem lenne jó döntés..

Mi lehetne az a lökés, ami ujra visszatérít a optimista életszemlélethez? Nincsenek itt nagy bajok egyébként..Minden okom meg lenne arra hogy pozitiv legyek, más ember sokkal nagyobb problémákkal küzd meg, és nem holmi "magánéleti" gondokkal, ugy, hogy közben mindenkire mosolyog..én mégsem tudok:S

Előre is köszönöm, 17F


2012. aug. 26. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is ez van, de azt hiszem ez csak egy szakasz az életedben. elfog mulni magától.
2012. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell optimistának lenni
2012. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legyen konkrét célod!

"Ráhajtasz" egy lányra (de ez visszafelé is elsülhet), több tevékenység, alkotás otthon vagy bárhol, a lényeg h legyenek céljaid, mert azok nélkül csak ténferegsz az életben. De ha ma vagy hnap nem találsz ilyen célt ne csüggedj, észre sem veszed és lesz is =)

2012. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!