Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten jó pszichológust...

Budapesten jó pszichológust ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha olyat tudna valaki írni, aki járt is az illetőhöz. Ha óradíjjal együtt ezt lelehet írni, akkor úgy szeretném.Köszi:)
2012. aug. 4. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:
én már nem járok pszichológushoz. de ajánlom Bagdy Emőkét (ha egyeltalán még rendel). ő a legprofibb e téren, ezt biztos állíthatom.
2012. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvastam róla, de nem találtam, hogy rendelne még. Egy mailcímet találtam hozzá, de nem írtam neki, gyanítom, ha lenne rendelése, az azért meglenne hirdetve a neten rendesen.
2012. aug. 5. 00:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen problémára keresel? Én a Relaxaponthoz jártam, 5000-ért, relaxációra. (Google kidobja az oldalt.)
2012. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kuszing Gáborhoz járok, nekem bevált/beválik. 7000/ alkalom a díja, egy alkalom pedig másfél óra. Google-ban megtalálod.
2012. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!