Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire gáz az alábbi álmom?...

Mennyire gáz az alábbi álmom? Nővéremnél voltam egyszer és úgy alakult hogy egy ágyban kell vele aludnom. álmomban benyúltam a bugyijába. Természetesen soha nem éreztem semmi abnormálisat nővérem iránt. Azóta se

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 08:37
 1/3 A kérdező kommentje:
én férfi vagyok.
2012. júl. 31. 08:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Addig nem volt gáz, amíg nem tetted közhírré. :DD


Komolyan: Nem gáz, mert az álmokban olyanokat is csinálunk, aminek a gondolatán amúgy pont felháborodunk, rosszul vagyunk tőle. Úgy általában: ami valamilyen érzelmi hatással van ránk. Szóval szerintem csak annyit jelent, hogy ennek a gondolatától idegenkedsz.

2012. júl. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű asszociácó. Nővel feküdtél az ágyban. Persze nem tudatos, hanem tudat alatti is lehet, nem feltétlenül jelenti hogy megkívántad.


Lehet egyszerűen csak nőt kívántál, és mivel a testvéred arcát láttad utoljára ezért láttad őt, ő volt a legerősebb inger forrás aznap (nem sexuálisra gondolok)


Egyébként igen, minden gondolatod, minden álmod a sajátod és nem kell miatta szégyenkezned, a egészen addig amíg nincs hatással a valós életedre. Mondjuk nem érzed úgy hogy meg kell osztanod valakivel, vagy meg nem akarod valósítani. Némelyiket érdemes megtartani gondolati szinten.


Mondjuk én szívesen repülnék szabadon, de inkább nem próbálom ki :-) Talán az ejtő ernyőt később.

2012. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!